چگونه مشکلات موجب جذب و پیشرفت ما در زندگی می شود؟

چگونه مشکلات موجب جذب و پیشرفت ما در زندگی می شود؟

در این فایل صوتی پیرامون چگونگی برخورد با مشکلات صحبت به میان آمده است و اینکه چگونه مشکلات زندگی موجب پیشرفت و جذب ما می شود.

برخی افراد همواره در حال گله و شکایت از مشکلات زندگی خود هستند و می گویند چرا خداوند این مشکلات را در زندگی ما قرار داده است. اولین پاسخی که از زبان قانون جذب می توان به این افراد داد این است که مشکلات زندگی شما سرچشمه گرفته است از جذب ها و فرکانس هایی که خود شما به سمت کائنات فرستاده اید و در ادامه باید گفت نکته ی جالب این جا است که همین مشکلات ممکن است باعث جذب های بیشتر شما و پیشرفت زندگیتان شود. در این فایل صوتی به صورت مفصل توضیح داده شده است که چگونه مشکلات زندگی یک فرد باعث پیشرفت او در زندگی خواهد شد.

 

ارتباط بین قانون جذب و مشکلات زندگی چیست؟

در جهان مادی خداوند خوبی و بدی را باهم و در کنار هم قرار داده است.

باید این دو باهم باشند. تا چیزی به عنوان شب نباشد روز مشخص نیست. هدف خداوند از قرار دادن متضاد ها در کنار هم پیشرفت انسان ها است. لازمه ی جهان هستی برای پیشرفت وجود همین تضادها می باشد.

زشت و زیبا باید در کنار هم باشد. تا مشکلی نداشته باشید راه حل را نخواهید دید و دیدن راه حل موجب پیشرفت شما خواهد شد.

برای مثال اگر انسان های اولیه خار در پایشان نمیرفت آیا کفش را اختراع می کردند؟ تا مشکلی نداشته باشید نمی فهمید چه می خواهید.
بیشتر اختراعات انسان به خاطر مشکلات زندگی بوده است که بر سر راه انسان می باشد. در این فایل صوتی استاد الماسی با استفاده از مثال های متنوع و ساده این موضوع را شرح داده اند.
هر چیزی که در این دنیا اختراع شده است از یک تضاد سرچشمه می گیرد .
آن چه مسلم است این است که اگر مشکلی دارید نیز به علت فرکانس هایی است که خودتان ارسال نموده اید اما به هر حال همان مشکل نیز باعث پیشرفت شما خواهد شد. پس اگر در حال حاضر مشکل دارید ، این مشکلات برای پیشرفت شما به وجود آمده است .

گاهی برخورد با مشکلات و ناخواسته ها باعث ایجاد یک درخواست می شود. این درخواست یا به صورت آگاهانه و یا ناآگاهانه به کائنات ارسال خواهد شد. اگر آگاهانه درخواست نیاز داشته باشید سریع تر به خواسته رسیده و لذت رسیدن به خواسته را درک خواهید کرد.

اگر مشکلات سختی برایمان پیش آمد و درخواستی ایجاد شد و آگاهانه درخواست خود را به سمت کائنات فرستادیم و به خواسته نرسیدیم . علت چیست؟

علت این است که خود را لایق ندانسته و باور ندارید که به آن خواسته خواهید رسید. بنابراین عدم لیاقت و باور غلط باعث می شود شما به خواسته هایتان نرسید.
اگر مشکلی دارید نگران نباشید ، این مشکلات باعث می شود شما به سمت اهداف خود در حرکت باشید.

وقتی به مشکلی برمیخورید آگاهانه خواسته ی خود را در ذهن مجسم کرده و  با استفاده از تکنیک های جذب فرکانس مربوط به آن را به کائنات ارسال نمایید و در این لحظه کاملا باور داشته باشید که به مطلوب خود خواهید رسید.

در ادامه فایل صوتی برایتان آورده شده است که توسط استاد الماسیان این موضوع به زیبایی توضیح داده شده است.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *