پرسش و پاسخ ( جذب موارد دلخواه )

پرسش و پاسخ ( جذب موارد دلخواه )

جذب موارد دلخواه بوسیله ی قانون جذب چگونه صورت می گیرد؟ در این فایل صوتی به چند سوال پاسخ داده شده است، در هر سوال افراد به جذب موارد دلخواه خود اشاره نموده اند. برای کسب اطلاعات دقیقتر به شما توصیه می کنم حتما به فایل صوتی گوش فرا دهید.

پرسش و پاسخ پیرامون جذب موارد دلخواه

خلاصه ی سوال اول : ایا می توان با استفاده از قانون جذب وسایلی که دزدیده شده را پیدا کرد؟

در بحث پیدا کردن وسایلی که دزدیده شده و یا گم شده است، گاهی ممکن است وسایلی از ما گم  شده باشد که هر چقدر به دنبال آن می گشته ایم آن ها را پیدا نکرده ایم. وقتی شما به دنبال چیزی می گردید که نیست، به آن نیاز دارید ، گم شده و یا دزدیده شده است، هرگز آن را پیدا نخواهید کرد، چرا که شما از خواستگاه فقدان و نبود به دنبال آن می گردید و چون تمام توجه شما بر روی پیدا نشدن است به هیچ عنوان پیدایش نمی کنید. شما در حال توجه به نبودن آن وسیله هستید و بر اساس قانون جذب هر آن چه که به آن توجه نمایید در زندگی شما گسترش پیدا خواهد کرد.

از کجا بفهمیم که تصور روی قسمت مثبت قضیه است و یا روی قسمت منفی؟

وقتی شما در حال پیدا کردن چیزی هستید وقتی به دنبال آن می گردید، احساس دلهره، تشویش، نگرانی و وابستگی به آن مورد دارید، حالتان خوب نیست و اعصابتان خورد است، احساس ترس، استرس و نا امیدی می کنید. در چنین شرایطی شما در حال توجه به قسمت منفی موضوع هستید. بنابراین مورد را جذب نمی کنید.

در شرایط دیگر شما به دنبال وسیله ای می گردید ، با احساس مثبت و احساس آرامش به دنبال آن می گردید و به خود می گویید، پیدا شد خوب است ، اگر پیدا نشد هم اشکالی ندارد. در چنین شرایطی انرژی شما مثبت است و احساسات منفی ندارید، بنابراین حتما پیدا خواهد شد. احتمالا بارها برای خودتان اتفاق افتاده که مثلا کارت اعتباری شما نیست و وجودش هم الزامی نیست، با خود می گویید خوب از یک کارت اعتباری دیگر استفاده می کنم. و خیلی واجب نیست و خیلی زود کارت گم شده پیدا خواهد شد. انرژی که شما ارسال کردید کاملا مثبت بوده و طبق قانون جذب آثار مثبت در زندگی شما پیدا خواهد شد.

خلاصه ی سوال دوم : دختری 35 ساله هستم که تصمیم دارم در روابط و بحث کاری خود تغییراتی به وجود آورم، حدود یک سال است که تغییراتی روی عقایدم دادم، کتاب های زیادی مطالعه کرده ام، آرامش درونی ام بیشتر شده اما از لحاظ مالی نتایج منفی مشاهده نموده ام، مشکل کجاست؟

این نشان می دهد که شما از لحاظ مالی روی مداری قرار گرفته اید که باید قرض داشته باشید و بدهکاری داشته باشید و این نشان می دهد که باور فقر در وجود شما رشد بیشتری نسبت به باور فراوانی پیدا کرده است. این باور در وجود شما است، که پول درآوردن کار سختی است، پول به راحتی خرج می شود و … این نشان می دهد که در وجود شما رسیدن به آرامش، سلامتی ، عشق و … راحت بوده است اما رسیدن به پول مشکل است و یا مثال های دیگر این نشان می دهد که به دست آوردن بعضی از موارد دلخواه در وجود شما راحت است اما موردی که به دست نمی آورید سخت است. برخی از باورها ما را محدود کرده و اجازه نمی دهد که به خواسته ی خود برسیم. در ارتباط با این سوال باید گفت که باورهای محدودکننده ی مالی در ذهن شما هنوز قدرتمند هستند و باید بحث های قانون جذب ما در ارتباط با جذب ثروت را دنبال کنید و به تغییر فرکانس مالی و ثروت بپردازید.

 

خلاصه ی سوال سوم : شخصی در ارتباط با گرفتن وام سوالی پرسیدند و گفتند 300 ملیون پول دارند، و برای احداث گلخانه به وام چندین ملیونی نیاز دارند، آیا گرفتن وام کار درستی است؟

خواستگاه گرفتن وام برای اینکه از منشا نیاز می باشد، موجب بیشتر شدن نیاز و قرض در زندگی شما می شود.  افرادی که کارهای بزرگی کردند، در ابتدای کار وام نگرفتند، برای مثال هیلتون پدر هتلداری دنیا در ابتدای کار از یک اتاق کوچکی که داشت شروع کرد، در راه آهن مشتریانی پیدا می کرد و کم کم پیشرفت کرد و کارش را گسترش داد و کم کم پیشرفت کرد و پس از طی کردن تکامل خود وام گرفت. توصیه  استاد الماسی برای این فرد این است که برای راه اندازی کسب و کار بهتر است که افراد از هر آن چه که در دست دارند استفاده کنند و به جای گرفتن وام سنگین با همان 300 ملیون تومان یک گلخانه ی کوچک احداث کرده و کم کم کار خود را گسترش دهند.

در این فایل صوتی به طور مفصل سوالات این بخش از پرسش و پاسخ در ارتباط با قانون جذب ، توضیح داده شده است و مثال های بسیار متنوع و ساده ای برای شرح بهتر آورده اند. حتما به فایل صوتی گوش دهید تا در صورتی که این سوالات برای شما پیش آمده به پاسخ کامل دست پیدا نمایید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *