پرسش و پاسخ ( ترک یک رابطه )

پرسش و پاسخ ( ترک یک رابطه )

در ارتباط با ترک یک رابطه در قانون جذب اصول مشابهی وجود دارد، این رابطه ممکن است عاطفی ، کاری و یا به هر شکل دیگر باشد، در این فایل صوتی این اصول با دو مورد پرسش و پاسخ توضیح داده شده است.

ترک یک رابطه

خلاصه ی سوال اول (ترک یک رابطه) : فردی سوال کرده اند که از شغل فعلی خود راضی نیستند و قصد دارند که آن را ترک کرده و وارد شغل دیگری شوند، در ارتباط با قانون جذب چه توصیه ای برای آن فرد وجود دارد؟

این موضوع به بحث ارتباطات مربوط می شود. ما وقتی از یک محیطی به صورت فیزیکی اقدامی انجام می دهیم و آن محیط را ترک می کنیم و به جای دیگری می رویم، خودمان را هم داریم با خودمان می بریم.

برای مثال محیط کاری قبلی ویژگی های نامناسبی دارد ، ما از این محیط قصد داریم به سراغ شغل دیگری برویم. ما با فرار فیزیکی و دست زدن به عمل با وجود اینکه دیگر در آن محیط نیستیم، اما باورهایمان را با خود به محیط جدید می بریم. در محیط قبلی هم باورهای ما موجب ایجاد ویژگی های نامساعد شده اند. بنابراین در محیط جدید هم چون باورهایمان تغییر نکرده ، همین شرایط مجددا ایجاد خواهد شد. با ترک یک رابطه نامناسب اگر همواره باورهایمان تغییر نکند، رابطه ی جدید نیز مناسب نخواهد بود.

چگونه می توانم با استفاده از قانون جذب برای شرایط نامناسب شغلی خود کاری کنم؟

با تغییر باور، تغییر زاویه ی دید و تغییر ذهنیت می توان آن شرایط را تغییر داد، اگر از محل کار خود ، درآمد، رئیس و همکاران راضی نیستید باید به نکات مثبت آن محیط توجه نمایید، باید بگردید و ویژگی های مثبت محیط کار را یافته و روی آن ها تمرکز کنید، در اینصورت احتمال دارد دو حالت برای شما به وجود آید، برای مثال شرایط کاری فعلی کم کم برای شما مساعد شده و یک سری اتفاقات برای شما می افتد که آن محیط باب میل شما می شود و یا ممکن است کائنات و جهان هستی وقتی می بیند شما با خود و با درون خود در آشتی و صلح هستید، جهان هستی شما را از آن محیط برداشته و شما را به محیطی می برد که باب میل شما است. این فرایند تغییر محیط به راحتی اتفاق افتاده و جذب های مثبتی برای شما ایجاد می شود.

هیچوقت دست به عمل زدن موثر نیست، با رفتار فیزیکی ارتباطات شما قابل اصلاح و بهبود نیست. در کتاب “کلید کاربردی قانون جذب” خیلی زیبا بیان کرده است که :

هرچیزی را که شما می بینید یک ارتعاش و یا فرکانس است و در حقیقت یک انرژی است ، بنابراین در جهانی که از بیس یک انرژی است کار فیزیکی به تنهایی جواب نمی دهد.

نکته ی مهم دیگر این است که وقتی شما یک مشکلی برایتان پیش می آید ، درمورد مسائل و مشکلاتتان با کسی درد و دل نکنید. فکر می کنید این درد و دل به شما کمک می کند، اما این درد و دل شرایط را سخت تر هم می کند. وقتی شما این قوانین را درک کرده باشید حتی به خود خدا هم شکایت نمی کنید. حتی شما با خدا هم نباید درد و دل کنید، در این شرایط شما توجه خود را به آن موضوع منفی می سپارید. و توجه به موضوع منفی باعث می شود اون موضوعات منفی در زندگی شما فراوان شود. به هیچ عنوان درمورد مشکلاتتان حتی با خودتان هم فکر نکنید. وقتی شما در حال درد و دل هستید، دارید به موانع زندگی توجه کرده و به آن ها قدرت می دهید.

خلاصه ی سوال دوم (ترک یک رابطه): فردی در یک رابطه ی عاطفی است و مجبور به ترک یک رابطه می شود و وارد رابطه ی دیگری شده و مجددا آن رابطه را ترک کرده و … راه حل در ارتباط با قانون جذب چیست؟

برای مثال خانم ها معتقد می شوند که مردها همه مثل هم هستند و آقایان می گویند خانم ها همه مثل هم هستند. چون آن افرادی که در رابطه مشکل دارند با خودشان در صلح و آشتی نیستند، با خودشان رابطه ندارند. هرگاه شما توجه کنید به چیزی که به شما احساس خوبی دهد ، شما دارید هماهنگ می شوید با درون خود، باید به نکات مثبت طرف مقابل توجه نمایید، اگر نتوانستید این کار را انجام دهید توجه کنید به نکات مثبت زندگی شما که به شما احساس خوبی می دهد، توجه کردن به کتاب هایی که دارید، طبیعت، اموال و … هر چیزی که به شما احساس خوبی می دهد، توجه کنید به نکات مثبت اطرافتان، خودتان، فرزندتان، محیطتان و … اگر نتوانستید در طرف مقابلتان نکات مثبت را بیابید سراغ سایر جنبه های زندگی خود رفته و وقتی شما توجه کنید به نکات مثبت این فرکانس را به جهان هستی ارسال می کنید که این نکات مثبت و احساس خوب را در زندگی من بیشتر کن. ممکن است به این شکل آن فرد اخلاقش عوض شده و رابطه خوب شود و یا خیلی راحت مسیر آن فرد از زندگی شما جدا خواهد شد.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳۲

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *