نکات مثبت زندگی و تمرین چگونگی انجام جذب با استفاده از آن ها

نکات مثبت زندگی و تمرین چگونگی انجام جذب با استفاده از آن ها

برای قرار گرفتن در راه موفقیت تمرینات و روش های مختلفی توسط استاد الماسی در فایل های تصویری و صوتی  آکادمی الماسیان آورده شده است. یکی از این راه ها استفاده از جملات تاکیدی بوده و روش دیگر تجسم خلاق می باشد. در این ارتباط روش های مختلف دیگری نیز بیان شده است. ممکن است برای هر فرد روشی مفید تر از سایر روش ها واقع شود. تنها با امتحان و تمرین است که افراد به این موضوع تسلط پیدا می کنند. از دیگر راه ها می توان به ثبت نکات مثبت زندگی و توجه به آن ها اشاره کرد. در ادامه به این موضوع می پردازیم. در فایل صوتی قرار داده شده این روش  به طور مفصل و بسیار ساده برای شما بیان شده است.

چگونه با توجه به نکات مثبت زندگی در مسیر قانون جذب قرار بگیریم؟

یکی از راه های بسیار عالی برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت ، یادآوری نکات مثبت زندگی و نوشتن آن ها بر روی کاغذ بوده به طوری که برای هر یک از این نکات مثبت زندگی از خداوند سپاسگزاری کرده و با ارسال این فرکانس مثبت همان نکات به مقدار بیشتر وارد زندگی شما خواهد شد. حتما شنیده اید که می گویند:

شکر نعمت، نعمتت افزون کند…

نکات مثبت زندگی

وقتی به نکات مثبت زندگی توجه می کنیم و آن ها را می نویسیم آن ها بیشتر وارد زندگی شما خواهند شد. این نکات حتی می توانند ویژگی های مثبت خود مانند ویژگی های ظاهری ، مادی، معنوی و … باشد. وقتی سپاسگزاری را پیشه ی خود قرار دهید همان نکته ی مثبت بیشتر وارد زندگیتان می شود.

نکته ی مهم در ثبت نکات مثبت زندگی این است که در هنگام نوشتن این مطالب باید توجه داشته باشید که آیا این نکته واقعا نکته ی مثبت زندگی شما است؟

برای پاسخ گویی به این سوال بهترین راه حل رجوع به احساسات شخصی خودتان است. اصل مهم در اجرای روش های قانون جذب این است که آیا در هنگام نوشتن نکات مثبت زندگی و یا در هنگام شکرگزاری احساس سرخوشی و احساس شور و شعف در شما ایجاد می شود و یا خیر. این نکات باید واقعا نکات مثبت زندگی شما باشد که به آن ها باور دارید .

احساس خوب واقعا نکته ی مهمی است. باید در هنگام نوشتن و شکر گزاری واقعا احساس خوبی داشته باشید. اگر دیدید احساس شما در آن لحظه خوب و مثبت نیست در حال انجام تمرین غلط می باشید.

احساس خوب و عمیق درونی مانند تنفس شما در طبیعت و هر آن کجایی است که در آن احساس خوبی دارید. باید واقعا از داشتن منزل خود سپاسگزار باشید تا خداوند از شما دریافت کند و منزل بهتری به شما بدهد.

نگران این موضوع نباشید که شاید خداوند فکر کند که شما از داشتن همین منزل 60 متری راضی هستید و دیگر به شما خانه ی بزرگتری ندهد. خداوند خیلی تواناتر و داناتر از این حرف ها است و او به راستی بر ذهن شما مسلط است و می داند که منزل بزرگتری را دوست دارید و چون به سمت او انرژی و فرکانس مثبتی ارسال نموده اید و از داشتن منزل کنونی خود سپاسگزار هستید ، شرایطی را برای شما ایجاد خواهد کرد که منزل بزرگتری خریداری نمایید.

اگر دائما در حال شکوه و گلایه باشید، شرایط شما هر روز بدتر خواهد شد. بنابراین این تمرین را به درستی انجام دهید. نکات مثبت زندگی خود را روی کاغذ آورده و برای آن ها سپاسگزاری انجام دهید.

نکات مثبت زندگی برای همه ی انسان ها وجود دارد. ولی بسیاری از انسان ها به روی این نکات تمرکز نمی کنند. پس از انجام این تمرین در کوتاهترین زمان نتیجه ی مثبت را مشاهده نمایید . و شاهد خواهید بود که زندگی شما به طور شگفت انگیزی تغییر خواهد کرد.

به کمک این تمرین می توان سلامتی، زیبایی، روابط موفق، ثروت ، موفقیت، خانواده و … تمام دارایی های شما چندین برابر خواهد شد.

وقتی به نکات مثبت زندگی می اندیشید ، و روی آن تمرکز می کنید انرژی بسیار خوبی را به سمت کائنات ارسال نموده اید، با نوشتن این نکات و سپاسگزاری این انرژی را چندین برابر خواهید کرد و شاهد تاثیرات بسیار عالی آن در کوتاهترین زمان می باشید. در ادامه فایل صوتی و آموزشی این مبحث برای شما قرار داده شده است. امیدوارم از این فایل صوتی لذت ببرید.

 

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *