رابطه ی آهنگ های منفی و شکست عشقی

رابطه ی آهنگ های منفی و شکست عشقی

در این فایل صوتی کوتاه به عوامل ایجاد شکست عشقی و قطع شدن رابطه های عاشقانه می پردازیم.

با توجه به قانون جذب چه عواملی موجب شکست عشقی افراد می شود؟

قانون جذب می گوید به هر آن چه که توجه نمایید و دقت کنید فرکانسی به سمت کائنات فرستاده و کائنات همان موارد را در زندگی شما افزایش خواهد داد. بنابراین شما برای تجربه ی شکست عشقی بی شک فرکانس های منفی با همان مضمون ارسال نموده اید. یکی از عواملی که موجب دریافت پیام های منفی به ضمیر ناخودآگاه شما می شود، گوش دادن به آهنگ هایی با مضامین شکست عشقی و بی وفایی می باشد، که بسیار نیز مورد علاقه ی برخی از افراد است، مخصوصا نوجوانانی که به گوش دادن این آهنگ ها علاقه دارند، ممکن است در آینده شکست عشقی را تجربه کنند.

چگونه گوش دادن به موسیقی های حاوی پیام شکست عشقی و توجه کردن به آن ها در ضمیر ناخودآگاه ما اثر گذارد؟

وقتی شما به آهنگی گوش می دهید که از بی وفایی ، شکست عشقی، دوری و … گوش می دهید به سرعت تاثیری در زندگی شما نخواهد گذاشت، اما به مرور زمان توجه نشان دادن به این تصاویر ذهنی تاثیر منفی روی زندگی شما خواهد گذاشت. وقتی این آهنگ ها را گوش می دهید در همان لحظه اتفاقات منفی را تجربه نخواهید کرد. اما اگر به این مضامین توجه کنید ، با آن آهنگ همراهی کرده و همزاد پنداری نمایید ، این اهنگ ها موجب تجسم شما شده و بنابراین با توجه به قانون جذب همین اتفاقات منفی در زندگی شما رقم خواهد خورد. خودمان به موضوع پر و بال می دهیم و باعث می شود که در فضایی قرار بگیریم و با فردی ارتباطی برقرار کنیم و با او قطع رابطه کرده و همان داستان غم انگیز آهنگ را تجربه خواهید کرد.

وقتی فردی را می بینید که افسردگی گرفته است ، این حالت او حاصل ماه ها فکر کردن به شکست عشقی بوده و احساسات منفی را در خود گسترش داده و دائما با خود در افکار منفی غرق شده است.

اگر هم دچار شکست عشقی شده باشیم گوش دادن به اهنگ های منفی موجب افسردگی فرد می شود، گوش دادن به آهنگ های منفی یک بار یا دو بار تاثیری ندارد، اما تکرار آن ها ضرر بسیار زیادی بر روی افراد خواهد داشت.

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *