افکار ما سازنده ی سرنوشت ما هستند

افکار ما سازنده ی سرنوشت ما هستند

در این فایل صوتی پیرامون موضوع سرنوشت و ارتباط آن با قانون جذب توضیحاتی آورده شده است.

مدتی پیش فایل صوتی قرار داده شدکه پیرامون موضوع دلسوزی بود. در این فایل صوتی به صورت مفصل توضیح داده شده بود که وقتی انسان های فقیر، معتاد، دست فروش، گدا و … را می بینید، اگر از روی بخشش دوست داشتید می توانید به آن ها کمک کنید، اما هرگز برای آن ها دلسوزی نکنید، چرا که این دلسوزی یعنی شما به غیر دلخواه خود توجه نموده و با توجه به قانون فرکانس ها ، همان را به سمت خود جذب نموده اید. و این دلسوزی نه تنها برای آن فرد فایده ای ندارد. بله به شما نیز ضرر خواهد رساند. بنابراین چه دلیلی دارد کاری را انجام دهید که فایده ای ندارد و ضرر هم دارد. و اینکه در قسمتی دیگر در این فایل توضیح داده شده که با دیدن این افراد هرگز به عدل خداوند شک نکنید. شما تمامی زندگی این افراد را ندیده اید و این شرایط نتیجه ی فرکانسی است که خود افراد ارسال نموده اند.

حال درمورد قسمت دوم ابهاماتی ایجاد شده و برای یکی از مخاطبین فایل صوتی دلسوزی سوالی پیش آمده که آیا خداوند خواسته که آن افراد فقیر، ضعیف، معتاد و … باشند؟

آیا این سرنوشت این افراد است؟

خداوند در قرآن می گوید: ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهیم داد، مگر اینکه خودشان بخواهند. در این فایل صوتی در ارتباط با فایل صوتی دلسوزی که در گذشته قرار داده شده، توضیح داده شده است که خداوند هیچ گاه برای بندگانش بد نمی خواهد.

هر اتفاقی که برای هر فردی می افتد به خاطر خود فرد است و هیچ کس دیگری به جز او در سرنوشت او دخالت ندارد.افکار هر فرد سازنده ی سرنوشت او است.  خداوند می گوید من یک سری قانون در جهان هستی گذاشته ام و اگر شما از این قوانین پیروی کنید موفق خواهید شد و چون خودتان انتخاب کرده اید ، بنابراین هر کس مسئول زندگی خودش است. چیزی به عنوان اینکه سرنوشت ما از قبل مشخص شده وجود ندارد. در این فایل صوتی در ارتباط با موضوع سرنوشت مثال های بسیار ساده ای زده شده است.

 

خداوند برای هیچ کس سرنوشت و تقدیری مشخص نکرده و سرنوشت هر کس دست خودش است. و با توجه به فرکانسی که هر فردی به کائنات فرستاده و با توجه به قانون جذب خود هر فرد موفقیت ها و نعمت ها را به سمت خود جذب خواهد کرد.

این تفکر غلط است که عده ای باور دارند که خداوند برای آن ها سرنوشت تلخی در این دنیا رقم زده و در جهانی دیگر برای آن ها جبران خواهد کرد. این تفکر بسیار غلطی است. خداوند این انسان ها را حتی بازخواست نیز خواهد کرد و به آن ها می گوید مگر قدرت انتخاب نداشتید ؟ چرا در دنیا از این همه امکاناتی که برای تو گذاشته بودم استفاده نکرده ای؟

خداوند به شما نعمت های فراوان داده و سرنوشت و تقدیر هر انسانی دست خود آن است. حتی در قرآن پیرامون این موضوع صحبت های زیادی شده است. بنابراین با توجه به قانون جذی و قوانین هستی ، هر کس می تواند با توجه نمودن به موارد دلخواه خود و تکنیک هایی که در دوره ی قانون جذب بسیار به آن ها اشاره شده است، سرنوشت عالی و پر از موفقیت را برای خود رقم بزند.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *