رابطه ی شگفت انگیز فال با قانون جذب؛ آیا فالگیر حقیقت را می گوید؟

رابطه ی شگفت انگیز فال با قانون جذب؛ آیا فالگیر حقیقت را می گوید؟

در این فایل صوتی پیرامون موضوع فال گیرها و فال صحبت شده است. همان طور که می دانیم بسیاری از افراد به مواردی مانند فال گرایش دارند. اگر به اطرافتان دقت کنید می بینید که بیشتر خانم ها به فالگیر و فال تمایل دارند. و نظر ما بر این است که گرفتن قال غلط می باشد. اما اگر در اطرافیان شما کسی به فال علاقه دارد نباید به زور او را قانع کرد. چرا که اگر بحث کنیم مخالف قوانین قانون جذب است. حتی دیدن عملی که فالگیر  انجام می دهد نوعی توجه کردن به ناخواسته ها است. و اصلا توصیه نمی شود.

در این فایل صوتی استاد الماسی پیرامون تجربه ی شخصی خود در برخورد با فالگیر صحبت کرده و بسیار جالب است. در برخورد با  افراد فالگیر باید گفت که این ها کلاه بردار هستند. فالگیر بسیار زیرکانه اطلاعات شما را متوجه شده و در هنگام گرفتن فال برای شما بازگو می کند و در کنار این اطلاعات مواردی را نیز که معمولا بین افراد در گروه سنی و شرایط شما رایج است به شما گوشزد می نماید.

برای مثال هر خانمی که مشکل مالی داشته باشد مجبور به فروش طلاهایش می شود. و فالگیر همین موضوع پیش پا افتاده را به خانم ها تحویل می دهد. شخص فالگیر از ساده لوحی افراد سو استفاده می کند.

فالگیر

آیا فال حقیقت دارد؟

از نظر استاد الماسی حتی فال حافظ نیز درست نیست. فال یعنی این که از قبل نتیجه ای برای شما مشخص شده و شما مجبور به پذیرفتن تقدیر هستید.

چیزی به عنوان فال وجود ندارد. برای مثال وقتی ما قصد گرفتن فال می کنیم ، با این دید فال می گیریم که مشکل مالی داریم، مشکل عاطفی داریم و … چون با این نیت ها به سمت فال می رویم، طبق قانون جذب همین موارد در فال شما دیده خواهد شد. طبق قانون جذب جوابی برای ما خواهد آمد که ما می خواهیم.

برای واضح تر شدن استاد الماسی داستان مراجعه یکی از افراد را بیان نموده و موضوع بع این صورت است که خانمی به همسر خود مشکوک بوده و برای همین موضوع فال قهوه گرفته و در فال او آماده که حواست به همسرت باشد. و همین موضوع باعث شده خانم به همسر خود توجه کرده و مطمعن شود که او مشکوک است.

در مورد این فرد فالگیر ابتدا اطلاعاتی درمورد شخص و زندگی اش بدست می آورد. و همین اطلاعات را به او تحویل می دهد. و گاها یک سری اطلاعات عمومی پیرامون خانم هایی در همان شرایط به او می دهد.

وقتی خانم مشکوک به منزل باز می گردد برای این که به این موضوع بیشتر توجه می کند طبق قانون جذب اتفاقات این چنینی بیشتر برای او رخ می دهد و موارد مشکوک همسر در نظر او تشدید می شود. خانم به همسر خود شک دارد و مدام به این موضوع فکر می کند و توجه نموده و نشانه ها را بیشتر به خود جذب می کند.

ممکن است اصلا فردی در زندگی آن ها وجود نداشته باشد و بعد از توجه آن خانم به موضوع این موارد به وجود آمده و واقعا همسرش به او خیانت کند. چون بر اساس قانون جذب به هر آن چه توجه کنیم در زندگی اتفاق خواهد افتاد.

دوباره به همان موضوع بر می گردیم که دیدن فیلم ها و سریال های نامناسب، کلیپ ها، اخبار منفی و … موجب توجه ما به نامطلوب شده و جذب خواهیم کرد. فال نیز به همین شکل است. وقتی فالی گرفته شود مطمعنا جواب در ارتباط با نیت شما بوده و اگر آن فال را باور داشته باشید حتما اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به این که ذهن منطقی و بیمار افراد موارد منفی را جذب می کند. اگر در جواب فالی نکات مثبت و منفی در هم آغشته شده باشد موارد منفی را جذب نموده و متاسفانه فال موجب جذب منفی ما خواهد شد.

سعی کنید در زندگی به نکات مثبت توجه نمایید . هر چه بیشتر به نکات مثبت زندگی توجه نمایید با توجه به قانون جذب همان نکات مثبت و موفقیت ها جذب شما خواهد شد. خالق تمامی شرایط زندگی خودمان هستیم. با توجه و دقت به موارد مطلوب می توانیم همان را در زندگی خود داشته باشیم. هر کس تنها خودش مسئول زندگی اش می باشد.

فایل صوتی که در ادامه آورده شده پیرامون همین موضوع با مثال های بسیار ساده و روان به زیبایی بیان شده است. امیدوارم از شنیدن این فایل صوتی در آکادمی الماسیان لذت ببرید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *