درمان بیماری با قانون جذب

درمان بیماری با قانون جذب

درمان بیماری با قانون جذب ، در این فایل صوتی به این شوال پاسخ داده شده است، آیا می توان با قانون جذب بیماری خود را درمان کنیم؟

قانون جذب می گوید وقتی شما در مسیر درست قرار بگیرید ، وقتی احساس خوبی داشته باشید، ناخودآگاه اتفاقاتی برای شما رقم خواهد خورد که به موارد مطلوب دست پیدا می کنید، اشتباه عده ای در این رابطه این است که فکر می کنند با نشستن در خانه و توجه به پول ناگهان یک گونی پر از پول برای آن ها از آسمان به زمین خواهد افتاد. برای مثال در این فایل صوتی سوال شده است که آیا می توان با استفاده از قانون جذب موجب درمان بیماری خود شد؟

برای مثال شخصی دارای بیماری کمردرد است و با استفاده از قانون جذب سعی در درمان بیماری خود دارد. وی باید بر روی نکات مثبت خود تمرکز کرده و به سلامتی خود توجه نماید و تمامی مراحل قانون جذب را انجام دهد، بنابراین با توجه به قوانین جذب در مدار بهبود قرار خواهد گرفت و این به این معنا نیست که به یکباره کمردرد او درمان می شود، بلکه کائنات موجب می شود تا مسیری که فرد در آن قرار دارد باعث درمان بیماری او بشود، هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد اما آن فرد به ناگهان با افراد و شرایطی مواجه می شود که باعث بهبود کمردرد و درمان بیماری او می شوند، برای مثال یکی از دوستان قدیمی خود را می بیند که به او چند حرکت فیزیوتراپی را پیشنهاد می کند و یا به همراه او به آب درمانی می رود و یا پیش متخصص جدیدی می رود که تشخیص می دهد کمر او نیازی به عمل نداشته و تنها با چند حرکت درمان می شود و …

شما به هر آن چه که توجه می نمایید با توجه به قانون جذب همان موارد در زندگیتان افزایش پیدا می کند. برای مثال اگر کمرتان درد می کند باید به نکات مثبت سایر اندام های بدن دقت نمایید و چون در حال توجه به نکات مثبت هستید و احساسات مثبت موجب قدرت گرفتن شما می شود، نکات مثبت بیشتری وارد زندگی شما می شود. در نتیجه شرایط و اتفاقاتی برای شما خواهد افتاد و این اتفاقات باعث بهبود کمردرد  و درمان بیماری شما می باشد.

لازم نیست به یکباره کمردرد شما خوب شود، بلکه شرایط خوبی برای شما اتفاق خواهد افتاد.

اگر بخواهیم کل دوره ی قانون جذب را خلاصه در دو کلمه کنیم می شود ” احساس خوب. ” با برجسته کردن نکات مثبت و توجه نمودن به آن ها ، با توجه به قانون جذب نکات مثبت بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد.

اگر شما در کل شبانه روز احساس خوبی به زندگی داشته باشید و همواره احساس خوبی داشته باشید همین نکات در زندگی شما بیشتر می شود. باید مثبت اندیش بود و به نکات مثبت زندگی خود توجه نمود و بابت آن ها خداوند را شکر کنید و با سپاسگزاری و شکر نعمت های شما افزون می شود. و اینگونه با استفاده از قوانین جذب باعث درمان بیماری خود شوید.

 

سلامتی، کسب و کار و روابط مواردی هستند که با استفاده از قانون جذب می توان در آن ها پیشرفت نمود، راهکارهای قانون جذب شامل نوشتن نکات مثبت، سپاسگزاری بخاطر آن ها، استفاده از جملات تاکیدی دقت به موارد مثبت و … سایر راه کارهایی که می توان با استفاده از آن ها احساس خوب و مثبت را برای خود به وجود آورید، شما به هر آن چه که توجه نمایید آن را وارد زندگی خود کرده اید، توجه به دو قسمت تقسیم می شود، توجه مثبت و توجه منفی، تشخیص توجه مثبت و توجه منفی به این شکل است که اگر هنگام توجه نمودن احساس خوبی داشته باشیم این توجه مثبت است و در غیر اینصورت این توجه، توجهی منفی است. با استفاده از فایل صوتی قانون جذب که مدتی قبل در سایت قرار داده شده می توانید بیشتر با قوانین آشنا شوند.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *