جذب همسر دلخواه (چگونه رابطه ی دلخواه خود را جذب نماییم؟)

جذب همسر دلخواه (چگونه رابطه ی دلخواه خود را جذب نماییم؟)

همسر دلخواه هر فرد با فرد دیگر تفاوت دارد، در این فایل صوتی به چگونگی جذب همسر دلخواه با استفاده از قانون جذب پرداخته شده است.

چرا  جذب همسر دلخواه برای ما اتفاق نمی افتد؟

برای این سوال دو دلیل عمده وجود دارد. این پاسخ تنها در همین زمینه نیست بلکه عمومیت دارد و مربوط به جذب تمامی موارد دلخواه از جمله پول، ثروت، شهرت و .. می شود.

یکی از دلایلش این است که ما در گذشته به این باور رسیده ایم که تمامی رابطه ای که دیده ایم روابط مشکل دار بوده است، مثلا خواهر فرد با شوهرش مشکل دارد، برادرش با همسرش مشکل دارد، پدر و مادرش سال ها با هم دعوا داشته اند و … اگر می بینید اطرافیانتان در روابطشان مشکل داشته اند و در ازدواجشان موفق نبوده اند ، این دلیل نمی شود که شما نیز این چنین روابط را تجربه خواهید کرد.
اگر فرکانس شما هم همانند اطرافیانتان باشد و همان افکار را داشته باشید شما هم همان تجربه ی تلخ را خواهید داشت. اما اگر باور خود را تغییر دهید و دید خود را نسبت به روابط عوض کنیم فرکانس شما تغییر خواهید کرد.و موجب جذب همسر دلخواه شما می شود.
برای مثال دوستان وقتی به هم می رسند افراد متاهل به افراد مجرد می گویند که با ازدواج آزادی ما محدودشده است، ازدواج مشکلات بسیاری به وجود آورده و … همین اطرافیان باعث ایجاد باورهای منفی در ذهن شما می شوند.
بعد شما این اطرافیان را می بینید و پیش خود می گویید اگر قرار است این اتفاقات بیفتد من هرگز نمی خواهم ازدواج کنم. هم برای دختران و هم برای پسران ممکن است این شرایط ایجاد شود. و اطرافیان، رسانه، خانواده و … باعث به وجود آمدن باور غلط پیرامون جذب همسر دلخواه می شوند.
با این باورهای غلط و منفی ما در صورتی که قصد ازدواج داریم با مشاهده ی این موارد منفی ازدواج نمی کنیم و اگر ازدواج هم کنیم دچار مشکل خواهیم شد، و این باورها باعث می شود جذب همسر دلخواه ما اتفاق نیفتد.
این یک قانون کلی است و پیرامون زمینه های دیگر نیز کاملا صادق است. برای مثال شما قصد پولدار شدن دارید و باور کثیف بودن پول و اینکه ثروتمندان افراد منفوری هستند را هم داریم ، بنابراین یا پولدار خواهیم شد و یا فرد ثروتمند منفوری می شویم.
با توجه به این مثال ازدواج نیز به همین صورت است.
راه حل این است که باید به خود بگوییم که ما نمی دانیم که افرادی که در ازدواج شکست خورده اند چه فرکانس هایی ارسال نموده اند، اما ما با ارسال فرکانس مثبت می توانیم موجب جذب همسر دلخواه خود شویم.
نکته ی مهم این است که نباید دیگران را قضاوت کرد، شما نمی دانید که آن ها چه فرکانسی را ارسال نموده اند ، اما بدانید که خداوند عدالتی بی انتها دارد و خودش حواسش هست.

در روابط هم این دید را داشته باشید و بدانید که تو نمی دانید که او چه افکار، باورها و فرکانس هایی داشته است، اما شما می توانید با فرکانس مثبت، احساس خوب به فردی برسید که هم فرکانس شما باشد و شما را از هر لحاظ ساپورت کرده و همسر ایده آل شما خواهد بود. بنابراین به این طریق جذب همسر دلخواه  شما اتفاق می افتد.
پس دلیل اینکه برخی افراد می گویند سال ها به دنبال همسر بوده اند اما آن فرد را نیافته اند ، داشتن باورها و عقاید غلطی است که در ذهن دارند.
ارتباط برقرار کردن با خود و این که بدانید که معیارهای فرد دلخواه شما چیست و با توجه کردن به موارد دلخواه موجب جذب همسر دلخواه خود خواهید شد.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *