توجه به نکات مثبت و پیامدهای عدم رعایت این اصل مهم در قانون جذب

توجه به نکات مثبت و پیامدهای عدم رعایت این اصل مهم در قانون جذب

این روزها اخبار و حوادث تلخ به دلیل توسعه ی تکنولوژی و ایجاد شبکه های اجتماعی خیلی زود پخش می شود و بسیاری از افراد به این مسائل دامن می زنند. نکته ی مهم این جاست که همین توجه نشان دادن ها به حوادث و مشکلات به جای توجه به نکات مثبت باعث گسترش حوادث می شود. همان طور که می دانید قانون جذب می گوید شما همواره در حال ارسال فرکانس هایی به سمت کائنات و جهان هستی هستید و آن ها نیز مطابق با فرکانس شما ، شرایطی را برایتان ایجاد خواهند کرد. بنابراین ارسال فرکانس های منفی ، شرایط منفی را رقم خواهد زد. و برعکس آن توجه به نکات مثبت موجب فراخوانی نکان مثبت به زندگی شما خواهد شد.

توجه به نکات مثبت

نکته ی مهمی که در این فایل صوتی به آن پرداخته می شود این است که چرا وقتی حادثه ی تلخی در کشور رخ می دهد ، مردم واکنش احساسی نشان داده و اخبار غم و اندوه را اشاعه می دهند. در اصل توجه به نکات مثبت موجب تحقق یافتن خواسته ی دلخواه ما می شود.
وقتی می خواهیم درمورد مبحث توجه صحبت کنیم به این موضوع بر می خوریم که ما دائما در حال توجه نشان دادن به خواسته های غیر دلخواهمان هستیم. اخبار منفی و رویدادهای بد دنیا حال و احساس ما را دگرگون می کند. تمامی اخبار و خبرگزاری ها تماما در حال پخش اخبار منفی جنگ، سیل، داعش، آلودگی و … هستند. و این انرژی های منفی وارد افکار ما می شوند. بعد از گوش دادن به این اخبار ما به صورت ناخواسته به چیزهایی که نمی خواهیم توجه می کنیم.
فیلم ها و اخبار منفی بر خلاف انتظارات ما از زندگی است. وقتی ما به نکات منفی به جای توجه به نکات مثبت می پردازیم همین نکات منفی را به زندگی خود دعوت می کنیم. با توجه به اصل انتظار وقتی ما به هر موضوعی توجه نماییم همان ها را به زندگی خود دعوت می کنیم.
تمامی اطلاعاتی که ما از محیط پیرامون دریافت می کنیم تاثیر مستقیمی بر زندگی ما خواهد داشت. کتاب هایی که می خوانیم، آن چه می بینیم، آن چه می شنویم و … بر روی روح و روان ما تاثیر می گذارد.
وقتی به اخبار و اطلاعات بد توجه می کنیم کم کم به باورهای ما تبدیل می شوند. باورهای ما تاثیر زیادی در روند زندگی ما خواهند داشت. بنابراین بهترین کار توجه به نکات مثبت است.

توجه به حوادث تلخ در شبکه های اجتماعی

برای مثال استاد الماسی به موضوع پلاسکو اشاره می کند و اینکه تمامی اخبار به صورت شبانه روزی به آن می پردازند و  افراد تصاویر پروفایل خود را برای احترام به آتش نشانان پیرامون این موضوع قرار می دهند. اما این انرژی منفی در تمامی جنبه های زندگی ما اشاعه می کند. قرار دادن عکس آتش نشانان در پروفایل شخصی فایده ای برای آن ها نداشته و برای شما ضرر است. به طور کلی توجه شما به هر چیز همان شرایط را برای شما به وجود می آورد.

دقت کنید که چه کلیپ هایی می بینید، وقتی دائما در حال دانلود و تماشای کلیپ های قتل و غارت و بار منفی هستیم همین مسائل را به زندگی خود دعوت خواهیم کرد.
توجه به ویژگی های مثبت زندگی نه تنها موجب دعوت این مسائل به زندگی ما خواهد شد بلکه حال خوبی هم برای ما به وجود می آورد. به جای اینکه هر شب وقت خودتان را برای تماشای سریال های تلوزیون هدر دهید، به شب نشینی و دور همی با کسانی که دوستشان دارید بپردازید، با آن ها به مراکز تفریحی و پارک ها بروید، با آن ها درمورد نکات مثبت زندگی صحبت کنید و کتاب های خوب بخوانید، موسیقی خوب و مثبت بشنوید، حرف های خوب بزنید، بنویسید، بخوانید و …
از این به بعد بیشتر روی زندگی خود و بار معنایی آن توجه کنید و تغییرات را پس از مدتی مشاهده نمایید. با توجه به نکات مثبت و صحبت کردن پیرامون آن ها فرکانس خود را تغییر داده و مثبت بیندیشید.

در ادامه فایل صوتی را قرار داده ایم که به طور واضح تری به این موضوع پرداخته شده است.

با آکادمی الماسیان همراه باشید.

 

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *