تجسم خلاق راهی برای رسیدن به اهداف و خواسته ها

تجسم خلاق راهی برای رسیدن به اهداف و خواسته ها

تجسم خلاق چیست و چگونه می توان به آن دست پیدا کرد؟در این فایل صوتی به صورت مفصل به موضوع تجسم خلاق و ارتباط آن با قانون جذب پرداخته شده است. همچنین خلاصه ای را نیز به صورت نوشتار برایتان آورده ایم.تجسم خلاق

تمام آن چه را که در حال حاضر دارید سال های قبل در ذهن خود تجسم کرده اید. قانون تجسم یکی از مهم ترین قوانین برای رسیدن به اهداف است. ما باید با هدفی که داریم زندگی کنیم. می توانید بیشتر در مواقع بیکاری به امر تجسم خلاق بپردازید. بهترین زمان برای انجام تجسم خلاق شب ها قبل از خواب و صبح ها بعد از خواب است.

در هنگام تجسم خلاق چه نقطه ای را باید تجسم کنیم؟

نکته ی مهم این است که شما باید نقطه ی رسیدن به هدفتان را تجسم کنید. نباید به راه های رسیدن به هدف بیندیشید، تصور راه های رسیدن به هدف در هنگام تجسم خلاق غلط است. بلکه باید به هدف بیندیشید در نقطه ی رسیدن به هدف دقیقا و با جزئیات تجسم کنید که در لحظه ی موفقیت قرار گرفته اید.

برای مثال بازیگر نقش رز در فیلم سینمایی تایتانیک زمانی که برای بازی در فیلم سینمایی دیگری جایزه اسکار را گرفت روی صحنه آمد و گفت من در کودکی بارها این صحنه را در حمام تجسم کرده بودم و شامپو را به جای جایزه ی اسکار در دست گرفته بودم ،صدای شر شره آب صدای تشویق تماشاچیان بود اما حالا این شامپو نیست و واقعا جایزه ی اسکار است.

برای انجام تجسم خلاق باید به جزئیات یک هدف و خواسته بیندیشیم و با دقت شرایط مطلوب خود را تصور کنیم. ما می توانیم در تمامی زمینه ها از قدرت تجسم استفاده نماییم. البته در انجام تجسم باید با تمرین به تسلط رسید. ممکن است در ابتدا ذهن منطقی شما در مقابلتان ایستادگی کند. اما با تمرین می توان به تجسم پرداخت. تجسمی که در ابتدا تنها چند دقیقه است کم کم ساعت ها طول خواهد کشید.

نکته ی مهم در تجسم ، تجسم با کیفیت و سه بعدی می باشد و باید خود را در شرایطی تجسم کنید که نقطه ی رسیدن به هدف است. برای مثال خود را در ماشینی تجسم کنید که مورد علاقتان است. با آن رانندگی کنید و جزئیات درون ماشین را تجسم نمایید. برای مثال رنگ روکش صندلی ها ، احساسی که در حال رانندگی به شما دست می دهد، بادی که از بیرون به چهره ی شما برخورد می کند، فرم دنده ی ماشین و …

نکته ی انحرافی در انجام تجسم خلاق این است که هر گز نباید در هنگام تجسم هدف به راه های رسیدن به آن بیندیشید. تنها به نقطه ی پیروزی فکر کنید. برای مثال در هنگام تجسم ماشین مورد علاقتان به راه های افزایش درآمد و اینکه اکنون چقدر پول برای خرید آن کم دارید فکر نکنید. این موانع شما را از تجسم خلاق دور می کند. به خود ماشین و خودتان در درون آن فکر کنید. و نکته ی دیگر این است که اگر در هنگام انجام عمل تجسم خلاق به صورت ناخودآگاه لبخند روی لب شما آمد یعنی دارید به مطلوب خود به صورت درست اندیشیده و تجسم شما مناسب است. اما اگر در هنگام این عمل حالت ناراحت و عصبی داشتید و یا نگران بودید و به طور کلی احساس بدی داشتید این تجسم مطلوب شما نیست، بنابراین فوری از این حالت خارج شده و تجسم خلاق را به ساعتی بعد موکول کنید.

اگر عمل تجسم خلاق را به درستی انجام دهید ، لبخند به روی لب های شما می آید ، احساس شادی برای شما ایجاد شده و حس مسرت به شما دست می دهد.

چگونه به انجام تجسم خلاق بپردازیم؟

برای انجام تجسم می توانید از آهنگ های مناسب تجسم که در آکادمی الماسیان برای شما قرار گرفته است استفاده نمایید. هنذفری را درون گوش خود قرار داده و بدون اینکه هیچ صدایی از بیرون وارد گوش شما شود تنها به تجسم خلاق بپردازید.

سوالی که حتما برای شما پیش خواهد آمد این است که آیا تنها با ماندن در خانه و انجام تجسم خلاقمی توان به اهداف رسید. آیا این درست است که با انجام تمرینات قانون جذب و اندیشیدن به پول ، کیسه ی پولی از آسمان برای ما فرستاده خواهد شد؟ پاسخ این است که در هنگام انجام تجسم خلاق و تمرین های مربوط به قانون جذب ، کائنات احساسی را به شما القا خواهند کرد و شما را در مسیری قرار خواهند داد که به صورت ناخودآگاه درهای رحمت خدا به روی شما گشوده شده و شما در مسیر درست قرار می گیرید و هیجان و شوری درونتان ایجاد می شود، انرژی شما بیشتر شده و حتی شاید ساعات کاری تان افزایش پیدا کند و به سمت هدف حرکت کنید.در ادامه به شما پیشهاد می کنم که به فایل صوتی تجسم خلاق که این مبحثدر آن بسیار ساده و شیوا بیان نموده شده است، گوش قرا دهید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *