تاثیر تحصیلات دانشگاهی در موفقیت

تاثیر تحصیلات دانشگاهی در موفقیت

تحصیلات دانشگاهی چه میزان در موفقیت ما تاثیر گذار است. آیا شما نیز مانند بسیاری از افراد جامعه اعتقاد دارید که تنها افراد تحصیل کرده می توانند موفق شوند؟ در این فایل صوتی پیرامون تحصیلات دانشگاهی و تاثیر آن در موفقیت و پیشرفت شما و ارتباط آن با قانون جذب اطلاعات خوبی برای شما آورده شده است.

میزان تاثیر تحصیلات دانشگاهی در جنبه های مختلف زندگی

آیا برای رسیدن به موفقیت در شغل، زندگی ، روابط و دیگر جنبه های زندگی حتما باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشیم؟

آیا داشتن تحصیلات موجب پیشرفت ما در کسب و کارمان می شود؟

آیا اگر تحصیلات نداشته باشیم موفق نخواهیم شد؟

باوری که در میان بیشتر افراد رایج است ، این است که تحصیلات دانشگاهی باعث پیشرفت ما می شود. در صورتی که این باور کاملا اشتباه است. تحصیلات دانشگاهی عامل موفقیت و ثروتمند شدن نیست. این فکر غلط است که چون تحصیلات  ندارید موفق نخواهید شد. البته منظور ما این نیست که کسی که تحصیل کرده است نیز موفق نمی شود.

منظور این است که موفق شدن و نشدن ربطی به تحصیلات  داشتن و نداشتن ندارد!

فردیکه تحصیلات  دارد ممکن است موفق و ثروتمند شود و ممکن است موفق و ثروتمند نشود. و فردی هم که تحصیلات دانشگاهی ندارد، ممکن است موفق و ثروتمند شود و ممکن است نشود.

نمونه های بسیاری هستند از افرادی که تحصیل کرده بوده اند اما موفق و ثروتمند نشده اند و افرادی که تحصیلات دانشگاهی نداشته اند و امروزه از ثروتمند ترین افراد جامعه به حساب می آیند. بنابراین با توجه به این استدلال این باور غلط است که تنها افراذ تحصیل کرده موفق می شوند.

همان طور که می دانید باورهای ما در خانواده و مدارس و جامعه شکل می گیرند. این باورها ممکن است غلط باشد. جزئی از باورهای ما است که برای ثروتمند شدن باید تحصیلات دانشگاهی داشت.

برای مثال بیل گیتس تحصیلات  ندارد و بسیاری از افراد موفق و ثروتمند نیز تحصیلات دانشگاهی ندارند. هدف ما این نیست که بگوییم تحصیلات  خوب نیست اما عامل موفقیت و ثروتمند شدن نیست. این باور در ذهن ما ایجاد شده که باید تحصیلات  داشت برای موفق شدن، اما این باور کاملا رد شدنی است.

برای مثال افرادی وجود دارند که در کشور خودمان چندین کارخانه دارند و افراد تحصیل کرده ی بسیاری برای آن ها کارمی کنند.اما خود فرد تحصیلات دانشگاهی ندارد و سیکل دارد.

افرادی که تحصیلات دارند می توانند موفق شوند و کسانی که تحصیلات دانشگاهی هم ندارند می توانند موفق شوند.

باید بگردیم و ببینیم نمونه هایی هستند که تحصیلات  نداشته باشند و موفق شده باشند. و وقتی چنین افرادی را یافتیم . متوجه می شویم که تنها تحصیلات دانشگاهی نیستند که موجب پیشرفت می شوند. با تغییر باورها می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

تنها با تغییر باورها می توان مسیر موفقیت را پیمود و به خواسته ها رسید. همان طور که می دانید باورهای ما هستند که افکار ما را شکل می دهند. با توجه به افکار خواسته های ما به وجود می آیند، ما نیز به سمت کائنات فرکانس هایی مرتبط با کائنات ارسال کرده و با توجه به قانون جذب همان ها وارد زندگی ما می شود.

در ادامه فایل صوتی را قرار داده ایم که در آن، این موضوع توسط استاد الماسی به زیبایی و با بهترین مثال ها توضیح داده شده است.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *