کسب درآمد ملیونی بدون سرمایه اولیه

کسب درآمد ملیونی بدون سرمایه اولیه

بدون سرمایه ی اولیه آیا می توان ثروتمند شد؟ در این فایل صوتی درمورد این موضوع صحبت شده است.

بسیاری از افراد بر این عقیده استوار هستند که برای راه اندازی یک کسب و کار به سرمایه ی اولیه نیاز است . و وقتی پیرامون کسب درآمد با آن ها صحبت می شود بسیار نا امیدانه می گویند ثروتمند شدن و کسب درآمد به سرمایه ی اولیه هنگفتی نیاز داشته و چون ما این سرمایه را نداریم بنابراین این فرصت برای ما وجود ندارد که پولدار شویم .

آیا بدون سرمایه اولیه هم می توان پولدار شد؟

استاد الماسی در این فایل صوتی شرح کسب درآمد فردی را بازگو می کند که در اماکن تفریحی و پارک ها جایی که افراد برای اوقات فراغت به آن جا آمده اند با یک راه کار ساده و با استفاده از توانایی هایش به کسب درآمد پرداخته است. داستان این فرد به این شکل است که به کنار افرادی که درپارک نشسته اند می رود و به آن ها می گوید که می خواهد برایشان شعبده بازی کند و حاضرین با علاقه به تماشای او می پردازند و بعد از این که آن ها را شگفت زده کرد می گوید می تواند با مبلغ کمی این حقه را به آن ها آموزش دهد و برای هر نفر 10000 تومان دریافت می کند. به صورت گروهی این آموزش را می دهد و به طور مثال در مدت زمان ده دقیقه به سه نفر هم زمان یاد می دهد. و در یک ساعت دست کم به 10 نفر آموزش می دهد و … به این طریق تنها با یک مهارت ساده می تواند کسب در آمد بسیار زیادی انجام دهد.

و یا مثال دیگری که در یافت آباد تهران دیده شده بود ، فردی که با یک فلاکس چایی کنار خیابان ایستاده بود و به مردم چای تعارف می کرد. و به مردم چای و نسکافه می فروخت. و تنها سرمایه ی اولیه ی او یک فلاسک، لیوان یک بار مصرف و پیکنیک و کتری می باشد و گویا شب عید تا 200 هزار تومان هم فروش می کند.

درست است برخی افراد می گویند ممکن است وجهه ی اجتماعی خوبی نداشته باشد. اما منظور ما این است که فرصت های زیادی وجود دارد و باید با دید باز به کسب درآمد پرداخت. همان فرد تعریف می کند که قبلا در بندرعباس در هوای گرم تابستان نیز درآمد خوبی به دست آورده و در آن هواب گرم آب خنک به مردم میفروخته است.

بسیاری از افراد بر این باورند که اصلا نمی شود کسب درآمدکرد. فرصت برای ثروتمند شدن بسیار زیاد است. بیشتر افرادی که می خواهند شغلی را راه اندازی کنند به فرصت های متنوع فکر نمی کنند. و کورکورانه از یکدیگر تقلید می کنند.

اگر ما باور داشته باشیم که می توان کسب در آمد کرد حتی بدون سرمایه اولیه داشت، موفق خواهیم شد.

باورهای ما با توجه به محیطی که در آن زندگی می کنیم شکل می گیرد و چون ما بر این باور هستیم. جهان هستی هم همین باور را برای ما به وجود می آورد.

در این فایل صوتی استاد الماسی فرصت های شغلی شگفت انگیزی را به طور مثال با زبانی شیوا بیان می کند و عقیده دارد کسی که باور داشته باشد بدون سرمایه اولیه هم می توان به کسب درآمد چند ملیونی دست پیدا کرد.

مثال هایی که آورده شده تمامی با جزئیات کامل و بدون سرمایه اولیه است. و می تواند به راحتی دید شما را باز کرده و فرصت های شغلی عالی را برای شما به وجود خواهد آورد.

کافی است که پتانسیل های زندگی خود را کشف کرده و باورهای خود را تغییر دهید. می شود که بدون سرمایه اولیه به جایی رسید. کسی می تواند فرصت های شگفت انگیز را ببیند که باور داشته باشد که می شود ثروتمند شد.

روی خودتان و روی باورهایتان فکر کنید و باورهای محدودکننده را از خود دور کنید.

آکادمی الماسیان

 

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *