باور فراوانی و راه های رسیدن به آن

باور فراوانی و راه های رسیدن به آن

این فایل صوتی درارتباط با باور فراوانی می باشد و در پاسخ به سوالات دوستانی است که در این ارتباط ابهاماتی برایشان ایجاد شده است.

برای مثال سوال شده است که برخی از مشاغل با قدرت خرید مردم در ارتباط است و قدرت خرید مردم باور فراوانی ما را تحت الشعاع قرار می دهد؟
در پاسخ به این افراد می توان پرسشی را عنوان نمود که آیا در حیطه ی کاری شما فرد موفقی وجود دارد که در همین کسادی بازار نیز کسب و کار موفقی دارد؟ اگر وجود دارد بنابراین شما نیز می توانید مانند آن ها در همین بازار نیز موفقیت کسب نمایید. در پاسخ به این سوال برخی این موضوع را عنوان می کنند که آن افراد که در شغل آن ها موفق هستند برای مثال از طریق کار غیر قانونی پیشرفت کرده است.
اگر شما فردی را پیدا کنید که در شغل شما است و موفق است، کسادی بازار وجود ندارد. همیشه صحبت کسادی بازار وجود داشته است. اما برخی در همین کسادی عده ای ثروتمند شده اند. اما همه ی افراد این باور را دارند که در قدیم زندگی راحت تر بود و بازار رونق داشت. در هر زمانی افراد برای بدست آوردن پول و ثروت کافی نیاز به قرار گرفتن در مدار درست دارند. در هر زمانی که هستید باید باور فراوانی را در خود تقویت کند. برای شما نباید چیزی به عنوان کسادی بازار وجود داشته باشد. برای افرادی فراوانی و رونق اقتصادی وجود دارد که به فراوانی باور دارند. آن ها باور دارند که در هر زمان، مکان و موقعیتی می توان ثروتمند شد.
حتما شما نیز تا به حال در میان صنفی خاص به مواردی برخورده اید که فردی در شغلی بسیار موفق است و در حال کسب ثروت می باشد. چرا که باور فراوانی در آن ها وجود داد.
چگونه باور فراوانی شما از بین می رود؟
وقتی افراد در کنار یکدیگر می نشینند و پیرامون موضوعات اقتصادی صحبت می کنند. معمولا امواج منفی را به سمت ما ارسال می نمایند. برای مثال افراد می گفتند، بازار کساد است، مردم قدرت خرید ندارند، پول در بازار نیست و … این صحبت ها که بسیار در میان افراد رایج است باور فراوانی را در ما از بین می برد. در این فایل صوتی پیرامون اصناف متعدد مثال های روان و ساده ای زده شده است. که به چه شکل باور فراوانی در افراد ایجاد شده و یا از بین می رود.
وقتی باور فراوانی در شما با دیدن، شنیدن و صحبت کردن و … ایجاد شد، ما با توجه به باور فراوانی فرکانس فراوانی را به کائنات ارسال کرده و کائنات همین موضوع را وارد زندگی ما کرده و موجب افزایش پول و ثروت در زندگی ما می شود. و برعکس این موضوع نیز اتفاق افتاده و باور کسادی بازار باعث کسادی وضع زندگی ما می شود.
البته باور فراوانی تنها برای بدست آوردن پول و ثروت نیست، قوانین ثابت هستند و به هر موضوعی که باور پیدا کنید در زندگی شما تحقق پیدا خواهد کرد. برای مثال باور فراوانی سلامتی، روابط، اقتصاد، کار، ازدواج و … موجب افزایش آن در زندگی شما می شود.
بنابراین دوباره باز می گردیم به روند شکل گیری باورها و تاثیر مهم آن ها در زندگی ما، خانواده، رسانه، سنت، فرهنگ، مذهب ، معلمان و … باعث شکل گیری باورهای ما می شود. و همین باورها به صورت فرکانس به کائنات ارسال شده و زندگی ما رقم خواهد خورد.
دقت کنید که در زندگی خود در حال توجه به چه موضوعی هستید، چه خبری می بینید، چه فیلمی می بینید، به چه چیز توجه می نمایید، در مورد چه چیز صحبت می کنید و … باورهای ما اینگونه شکل می گیرد.
مهم ترین نکته ی قانون جذب همین است، که در هر لحظه دارید چه فرکانسی به کائنات ارسال می نمایید، چرا که کائنات همان را در زندگی شما افزایش خواهند داد.
وقتی با استفاده از جملات تاکیدی، نوشتن ، پیدا کردن افراد موفق و … باور فراوانی را در خود ایجاد کنید، فراوانی در هر لحظه، در هر شرایط و موقعیتی امکان ثروتمند شدن شما از هر طریقی امکان پذیر خواهد بود. ما باید ایمان داشته باشیم که در هر شرایط و موقعیتی برای ما ثروت وجود دارد. در این صورت اگر در شغل خودتان جایی برای پیشرفت وجود داشته باشد، شما موفق خواهید شد، اگر شغل شما کشش نداشته باشد جهان هستی شما را به سمت مشاغل مناسب و پول ساز هدایت خواهد کرد.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *