باورهای محدودکننده علف های هرز ذهن و موانع جذب

باورهای محدودکننده علف های هرز ذهن و موانع جذب

باورهای محدودکننده اجازه نمی دهد ما فرکانس مناسبی به سمت کائنات ارسال نماییم. بنابراین اصلی ترین موانع جذب باورهای محدودکننده هستند.

چه طور می توانیم باورهای محدودکننده را ازبین برداریم؟

همان طورکه در فایل های صوتی قبلی توضیح داده شد، باورها نقش بسیار مهمی در میزان جذب و موفقیت ما دارند. این فایل صوتی به موضوع مهمی پیرامون از بین بردن باورهای محدودکننده و جایگزینی باورهای قدرتمند کننده اشاره می کند.

مزرعه ای را تصور کنید که علف های هرزی در آن روییده شده باشد و شما تصمیم بگیرید که علف های هرز آن را از بین ببرید. بعد از این که با زحمت این کار را انجام دادید در کمتر از چند هفته آن علف های هرز دوباره رشد می کنند. زندگی ما نیز به همین شکل است.
هر گاه خواستید کاری انجام دهید باید بر روی باورهای  خود کار کنیم و باورهای قدرتمند را جایگزین باورهای محدودکننده کنیم. برای کار کردن بر روی باورها باید مدت زمانی را صرف کرده و بعد از مدتی نتایج خودشان را نشان داده تا به نتایج بزرگی می رسیم.
وقتی پس از مدتی به اهداف رسیدیم دیگر بر روی باورهای قدرتمند خود کار نمی کنیم و باورهای محدودکننده شروع به رشد می کند. باورهای محدودکننده مانند علف هرز می ماند.
بنابراین باورهای محدودکننده مانند علف های هرز می مانند. باورهای منفی ما به هیچ عنوان از بین نمی روند. ما با باورهای قدرتمند کننده مخصوص به هدفمان روی باورهای محدودکننده را می پوشانیم. اما اگر از کار کردن بر روی باورهای مثبت دست بکشیم. باورهای محدودکننده دوباره قدرتمند می شوند.
برای مثال درختی را در نظر بگیریم که دچار شته شده باشد و آن درخت را سمپاشی می کنیم. اما آن شته به درخت دیگر منتقل شده و یا بیماری دیگری هنوز در درخت هست. باید به محافظت و نگهداری از درخت ادامه داد.
باید از آن درخت مراقبت کرد. فقط یکبار مشکل را حل نمی کند. باید درخت را مقوی کرد تا رشد کند و بیماری دیگر پیدا نشود. باورهای ما نیز همین طور است. وقتی ما روی خودمان و باورهایمان کار کنیم ، باورهای محدودکننده از بین می روند. اما حواستان باشد که پس از رسیدن به اهدافتان نباید دست از کار کردن بر روی باورهایتان بردارید.
چرا که علف های هرز پس از دو یا سه هفته دوباره رشد خواهد کرد. و شما باید مجددا آن علف های هرز را ازبین ببرید.
شما بر روی باورهای خود کار می کنید و وقتی به یک نتیجه ی نسبی رسیدید ، بی خیال کار روی باورهای محدودکننده می شوید. و همان نتیجه را نیز از بین می برید.
برای مثال فردی در دوره های جذی آکادمی الماسیان شرکت کرده و پس از چند ماه به موفقیت هایی رسیده بود اما بعد از مدتی باورهای منفی او دوباره سر از خاک در آورده و او را دچار مشکل کرده بود.
امیدواریم که بحث باورها را جدی بگیرید. اگر برایتان سوال پیش آمده است که باورها چگونه شکل می گیرند می توانید به فایل صوتی شکل گیری باورها و فایل صوتی عوامل تاثیر گذار در شکل گیری باورها مراجعه کنید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *