الگوهای موفقیت و تاثیر آن ها در موفقیت و عدم موفقیت ما

الگوهای موفقیت و تاثیر آن ها در موفقیت و عدم موفقیت ما

در این فایل صوتی پیرامون الگوهای موفقیت  و تاثیر آن ها در پیروزی و شکست خود در زندگی و رابطه ی مطالعه ی زندگی نامه ی الگوهای موفقیت  و قانون جذب اشاره می کنیم.

در مورد الگوهای موفقیت باید گفت که برای به دست آوردن موفقیت در هر زمینه ای باید الگویی برای خود انتخاب کرده و باورهای آن فرد را داشته باشید تا موفق شوید. برای مثال میخواهید در زمینه ی ورزش تکواندو موفق شوید و فردی را الگو قرار می دهید و زندگی نامه ی او را می خوانید و برای مثال می بینید که او در خانواده ی ضعیف و روستایی متولد شده و با سختی های فراوان و مشکلات بسیار به این جایگاه رسیده و پس از مطالعه ی زندگی نامه ی او به این نتیجه می رسید که شما نیز باید سختی های زیادی را متحمل شوید تا به موفقیت برسید.

نه تنها در ورزش بلکه در موارد دیگر نیز بررسی الگوهای موفقیت اینگونه است، با مطالعه ی زندگینامه ی الگوهای موفقیت  و افراد موفق و ثروتمند نیز به باورهایی دست پیدا می کنیم. در زندگی نامه ی الگوهای موفقیت نیز سراسر شکست وجود دارد . در این فایل صوتی مثال های بسیار زیادی در ارتباط با الگوبرداری زده شده است.

با مطالعه ی زندگی نامه ی این افراد به این نتیجه می رسیم که تنها با مشکلات فراوان و تجربه ی زندگی سخت می توان به موفقیت رسید.

این باور الگوهای موفقیت در ذهن شما رفته و شما هم باور می کنید که برای رسیدن به موفقیت باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذارید.

حتی نویسنده ای که این زندگی نامه ها را می نویسد، او نیز همین باورها را داشته و به شما این باور را القا می کند که برای رسیدن به موفقیت باید بسیار سختی کشید.

چون از کودکی در ذهن ما این باور را به وجود آورده اند که برای رسیدن به موفقیت باید بسیار شکست خورد، به زمین خورد و سختی های زیادی کشید.

برای مثال بازیکن موفق فوتبالی را می بینیم که وقتی از زندگی خود تعریف می کند می گوید برای رسیدن به این هدف بسیار سختی کشیده است و پدر او اجازه نمی داده است که به تمرین فوتبال برود. و او به سختی از خانه فرار میکرده و فوتبال بازی می کرده است. اما او هیچگاه این موضوع را عنوان نمی کند که چون از بازی فوتبال لذت می برده است، با هزار زحمت به سر تمرین ها می رفته بنابراین خود افراد نیز تمایل دارند هنگام تعریف مسیر زندگی خود بیشتر سختی ها را برجسته جلوه دهند.

در مقابل تمامی این باورها ، زندگی نامه های دیگری نیز وجود دارد که به ما باورمثبت القا کرده و موجب قدرت گرفتن ما می شوند، و برعکس زندگی نامه هایی که دائما از سختی و مشکلات مسیر هدف می گوید هستند.

در زندگی نامه ی ریچارد بیرانسون آمده است که او می گوید در کسب و کار خود همیشه موفق بوده و رو به پیشرفت بوده است. این باور به شما قدرت می دهد و احساس خوبی به شما می دهد. چون به شما احساس خوب می دهد این باور می شود باور قدرتمند کننده. از احساستان می توانید متوجه بشوید که باور شما قدرتمند کننده است و یا خیر.

زندگی نامه هایی که مملو از سختی است ، به شما احساس ضعف می دهد و زندگی نامه هایی مانند افرادی مانند ریچارد بیرانسون به شما انرزی و قدرت می دهد.

بنابراین به دنبال زندگی نامه و الگوهای موفقیت و خوشبختی باشید که به شما قدرت می دهند و باوری را به شما القا میکنند که شما دست روی هر کاری می گذارید همواره موفق هستید و پیشرفت می کنید.

منظور ما این نیست که زندگی نامه ی افراد موفقی را که در طول زندگی خود بسیار شکست خورده اند را مطالعه نکنید بلکه مواظب باورهای خود باشید، باور پیروزی و موفقیت را در خود به وجود آورید. باور کنید که می توانید بدون شکست به پیروزی برسید.

هیچ فردی را شما پیدا نمی کنید که 100 درصد دارای باورهای مناسب است و یا برعکس، همواره باورهای مثبت و موفقیت آمیز را در خود به وجود آورید. زندگی نامه ی تک تک افراد موفق را بخوانید و به الگوی مناسبی برای خود دست پیدا کنید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *