استمرار در هدف ؛ لازمه ی رسیدن به موفقیت

استمرار در هدف ؛ لازمه ی رسیدن به موفقیت

استمرار در هدف بسیار مهم بوده و به نوعی لازمه ی رسیدن به موفقیت می باشد، در این فایل صوتی پیرامون این موضوع با استفاده از یک مثال کلی و واقعی توضیحاتی برای شما زده شده است.

استمرار در هدف

مثال آورده شده مربوط به فردی است که برای مشاوره به استاد الماسی مراجعه کرده بودند، ایشان در گذشته شرکتی داشته است و این شرکت در ارتباط با کسب و کار ساخت و ساز بوده ، این آقا ابتدا از صفر شروع کرده و بعد از 7 سال کارش رونق یافته است، سپس به مشکل مالی برخورده و زمین می خورد ، به سختی می تواند بدهکاری هایش را پرداخت کند اما می گوید که دیگر هیچوقت به موفقیت های گذشته نرسیده و معتقد است که بعد از گذشت این سال ها دیگر نتوانسته شغل مناسبی داشته باشد.

در فایل صوتی مشکل این فرد به وضوح توضیح داده شده است. نکته ای که می توان در ارتباط با این فرد متوجه شد این است که او باور دارد که دیگر نمی توان در این زمان کار اقتصادی انجام داد و دید او بسیار منفی شده است، او پس از شکست چندین نمونه شغل دیگر را تجربه کرده است، و در این مشاغل نیز چندین بار شکست خورده و پس از تغییر تمامی این مشاغل مجددا احساس شکست میکند.

در ابتدای کار این شخص با سرمایه کم توانسته بود شرکت ساخت و ساز تاسیس کند، اما اکنون این باور را دارد که برای راه اندازی مجددا کسب و کار نیاز به سرمایه فراوان می باشد.

در روند هر کار و رسیدن به خواسته هایمان تکامل امر بسیار مهمی است، مانند راه رفتن یک کودک که آرام آرام اتفاق می افتد. در هر کاری باید پله پله پیشرفت کرد. جهان هستی بر اساس تکامل ساخته شده است. تکامل در هر کاری بسیار مهم است، بلند پروازی خوب است، اما به شرطی که امر عقلانی بوده و تکامل خود را طی کند، هر کاری را انتخاب می کنیم باید بر اساس سلایق ما باشد، چه کاری را اگر انجام دهید و به شما حقوقی داده نشود هنوز هم حاضر به انجام آن هستید، اگر دید شما برای انتخاب شغل فقط درآمد باشد، پیشرفتی نکرده و درآمد زیادی هم برای شما نخواهد داشت.

علت اصلی شکست او در شغل اول این بود که این باور همواره با او بود: در کار ساخت و ساز انجام پروژه های بزرگ بسیار مشکل بوده و بسیاری از دشمنان می خواهند موجب برشکستگی تو شوند. حتی گاهی در قالب دوست و شریکظاهر شده و هدف بدبخت شدن تو را دارند.

بنابراین برای ایجاد باور موفقیت در زندگی باید تمرین مهم و موثر زیر را انجام داد، تمامی موفقیت های گذشته ی خود را لیست کرده و به آن ها توجه نمایید، و اینگونه دوباره باور موفقیت را در خود ایجاد نمایید، از طرفی گاهی اوقات افراد تکلیفشان با خودشان مشخص نیست و از شاخه ای به شاخه ی دیگر می پرند، باید شغلی را که انتخاب می کنید از روی علاقه باشد و باید در آن شغل استمرار داشته باشید، در ارتباط با این وضوع در پکیج ثروت آفرینی بسیار توضیح داده شده است.

استمرار در هدف امر بسیار مهمی است که بسیاری از افراد از این مهم غفلت می ورزند، در مشاغل مختلف بسیاری از ما مدت ها زحمت می کشیم و وقتی کار ما به درآمد نزدیک است، خسته شده و مسیر را رها می کنیم. بنابراین زحمت های ما هدر رفته و متاسفانه از شاخه ای به شاخه ی دیگر می پریم.

دوستان هر هدف و شغلی را انتخاب کردید، استمرار در هدف بسیار مهم است، همیشه این امر را در نظر داشته باشید.

 

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳۲

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *