چرا در زندگی خود دچار اتفاقات و مشکلات تکراری می شویم؟

چرا در زندگی خود  دچار اتفاقات و مشکلات تکراری می شویم؟

در این فایل صوتی به نوعی علت اتفاقات و مشکلات تکراری و رابطه ی آن ها با قانون جذب بیان شده است.

چرا در زندگی ما طی زمانی خاص اتفاقات و مشکلات تکراری ایجاد می شود؟

برخی افراد معتقدند که پشت سر هم بد بیاری می آورند و اتفاقات و مشکلات تکراری برای آن ها به وجود می آید و در پاسخ به این مساله بیان می کنند که خدا نمی خواهد و یا قسمت نیست.

برای مثال فردی در ازدواج اول خود شکست می خورد و در ازدواج های بعدی نیز به همین ترتیب، آن گاه می گوید قسمت نیست که من همسر داشته باشم و یا خدا نمی خواهد و یا کائنات برایم اینگونه رقم زده است.

و یا فردی دیگر بارها ورشکست شده و در حیطه ی کسب و کار دچار اتفاقات و مشکلات تکراری و بدبیاری می شود. او نیز ممکن است بگوید خداوند نخواسته که فردی موفق باشد و یا قسمت نیست.

اما این دلایل غلط است. خداوند برای هیچکس سرنوشت مشخصی تعیین نکرده است و با توجه به قوانین جذب جهان دارای قوانین ثابت و مشخصی است که اگر در مسیر زندگی این قوانین را بشناسی و آن ها را رعایت کنی برای تو اتفاقات خوب رقم خواهد خورد و در غیر اینصورت دچار اتفاقات و مشکلات تکراری می شوی.

جهان هستی و کائنات با توجه به فرکانسی که به آن ها ارسال می نمایی اتفاقات و مشکلات تکراری را در زندگی تو ایجاد می کنند.

چرا فرکانسی که ارسال می نمایی سرنوشت منفی برای تو رقم زده است؟

چون باورهای تو پیرامون آن موضوع منفی است. برای مثال تو باور کرده ای که بیشتر ازدواج ها با شکست روبرو می شود و بیشتر افراد غیر قابل اعتمادند و یا تو بدشانسی و یا باور کرده ای که عاقبت ازدواج تو طلاق است. باور تو اتفاقات و مشکلات تکراری است. بنابراین مدام در ازدواج شکست می خوری.

استاد الماسی در این فایل صوتی با استفاده از مثال هایی متنوع و ساده این موضوع را به زیبایی شرح می دهد. و معتقد است که ممکن است گاهی کائنات برای شما اتفاق خاصی را رقم بزنند برای مثال پای سگ فردی در مجرای فاضلاب گیر می کند و او مجبور است به آتش نشانی زنگ بزند و دیر به سر کار برود اما او یکی از افرادی است که به همین دلیل از حادثه ی 11 سپتامبر برج های دوقلو آمریکا جان سالم به در می برد. بنابراین کائنات این سرنوشت را برای او خواسته است.

اما اگر دائما در حال شکست خوردن هستید و دچار اتفاقات و مشکلات تکراری در محدوده ی زمانی خاص و در موضوعی خاص می شوید، دیگر ربطی به این مسائل ندارد و خود شما ایجاد کننده ی این اتفاقات و مشکلات تکراری هستید.

بنابراین با تمرکز بر نکات مثبت و توجه به مسائل خوب ، تغییر باورها و ارسال فرکانس مثبت مانع از اتفاقات و مشکلات تکراری زندگی خود شوید. اگر با خودتان در صلح باشید ، جهان هستی نیز با شما در صلح است و اتفاقات خوب و عالی را در زندگی شما بیشتر خواهد کرد.

برای داشتن درک بهتر از این موضوع و شنیدن راه حل ها و تمرین های جذب به صورت مفصل شما را دعوت می کنم به شنیدن این فایل صوتی جالب در ارتباط با جلوگیری از ایجاد اتفاقات و مشکلات تکراری در زندگی با استفاده از قوانین جذب.

 

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *