خانه / دانلود رایگان / کمک کردن به یک دوست قدیمی

کمک کردن به یک دوست قدیمی

Helping others1 300x199 - کمک کردن به یک دوست قدیمی

 

کمک کردن به یک دوست

چند روز پیش یه اتفاق جالب افتاد واسم که منو به فکر برد قضیه از این قراره که یکی از دوستان بسیار بسیار نزدیک من که خیلی با هم رابطه خوبی داریم اومد پیش من و بهم گفت که خواهرش در زمینه روابطش با همسرش به مشکل خورده و من چون میدونستم مشکلشون چیه یکی از فایل هایی که در مورد روابط صحبت کردی را واسش فرستادم تا گوش کنه.

questions reponses profits 300x197 - کمک کردن به یک دوست قدیمی
ولی مهدی نمیدونم چرا بعد از گذشت ۱۰ روز با اینکه میدونه مشکل داره و من بهش گفتم اگه این فایل را گوش بدی حتما میفهمی که دلیل مشکلاتت از کجاست ولی هنوز گوش نداده دقیقا به یاد خودش افتادم که اون هم در زندگیش مشکل داشت از روابط گرفته تا مسائل مالی.

 

شاید تا ۳ .۴ سال من همش باهاش حرف میزدم و بهش راه کار میدادم که این کار را میتونی انجام بدی و از این روش برو از مسیر برو ولی گوشش بدهکار نبود یعنی خیلی به حرف های من عمل نمیکرد تا بعد از گذشت ۳ سال من دیگه واقعا خسته شدم از این همه راهنمایی کردن بهش و بیشتر ناراحت میشدم که چرا حرف های منو گوش نمیده با اینکه من میدونستم مشکلش کجاست.
خلاصه بعد از ۳ سال من دیگه خیلی بهش کاری نداشتم یعنی منظورم این هست که خیلی دیگه بهش نمیگفتم این کارو انجام بده یا اون کارو انجام بده تا ۲ ماه پیش که خودش شخصا اومد پیش من و گفت واقعا دیگه خسته شدم از زندگی و میخوام تغییر کنم و از این مشکلات خلاص بشم.

Tired man 981341 300x178 - کمک کردن به یک دوست قدیمی

اونجا بود که من دوباره شروع کردم بهش کمک کنم و دقیقا همون حرف هایی که قبلا بهش میزدم و عمل نمیکرد را دوباره شروع کردم بهش بگم ولی این بار قضیه فرق کرده بود این بار نتایجی که از زندگیش گرفت هم منو شگفت زده کرد هم خودش و هم اطرافیانش متعجب شدند…

 

در این فایل تصویری کامل موضوع را باز کردم که الان زندگیش در چه مرحله هست و هم زندگی خواهرش به کجا رسید و مهمتر از همه از قوانین مهم حاکم بر جهان هستی صحبت کردم که کمک کردن باید چطور باشه؟ و میتونه نگاهتون را نسبت مسائل روزمره ی زندگی تغییر بده. پس قبل از اینکه به فکر کمک کردن باشی حتما این ویدو را ببین

پس با من همراه شو

 

 

دانلود فایل تصویری ویدیو

 

دانلود فایل صوتی ویدیو

۷ گام تا استقلال مالی
اگر از اوضاع مالی زندگیت کلافه شدی همین الان قسمت اول رو رایگان دانلود کن تا نتیجه خارق العاده اون رو ببینی
تمام قسمت های دوره رو برات ایمیل کردیم
همین الان ایمیلت رو بررسی کن و اگر ایمیل در inbox نبود حتما قسمت Promotions رو بررسی کن