خانه / Uncategorized / کتاب صوتی مغناطیس ثروت شوید

کتاب صوتی مغناطیس ثروت شوید

در دنیا عناصر و مواد زیادی وجود دارند که هر کدام خاصیتی دارند. اما خاصیت آهن ربا واقعا چیز شگفت انگیزیست. با اینکه در ظاهر یک جسم بی جان است اما بسیاری از فلزات را به سمت خود جذب میکند. آیا تابحال به این اندیشیده اید که آیا انسان هم میتواند چیزی را جذب خود کند یا نه. شاید خنده دار به نظر بیاد اما اگر من به شما بگویم که شما میتوانید مغناطیس ثروت شوید چطور؟ می دانم میدانم، کمی عجب است گوشت و پوست و استخوان که فلز نیست چیزی را بتواند جذب کند. ولی بهتر است به صورت علمی به قضیه نگاه کنید. ما به جسم کاری نداریم، بله به روان کار داریم. چیزی در درون هر انسانی هست که اگر بیدارش کنید مانند یک آهنربای فوق قوی تمام کائنات را به سمت خود خواهد کشید. پس بیایید با هم به ادامه مطلب برویم و ببینیم چگونه می شود یک انسان میتواند نه تنها مغناطیس ثروت شود بلکه هر چیزی را به سمت خود بکشد.

تا قهرمان زندگی شدن فقط به اندازه یک تصمیم فاصله داری

 حالا انتخاب با توست

جذب ثروت

اگر درضمیر ناخودآگاهتان احساس نکنید که شایسته ثروت هستید، یعنی واقعا  ثروت را نمی خواهید و احتمالی برای ثروتمندی شماوجود ندارد. شما خودتان هستید که عملکرد ضمیر ناخودآگاهتان راخراب می کنید. اجازه ندهید ترس جلوی شما را بگیرد. وقتی شما به ترسهای درونیتان اجازه میدهید که ذهن شما را تخریب کنند، فرصت ها را نمی بینید و از کنارشان بی تفاوت عبور می کنید. افرادی که به ثروت ها و درآمدهای  کلان می رسند، نیاز به هوش و کار سخت ندارند بلکه  فرصت ها را می بینند و به سمت آنها حرکت می کنند. بدون داشتن خواسته درونی برای رسیدن به آرزوهایتان، شما نمی توانید به سمت آنها پیش بروید و مشکلات و بهانه هایی برسر راهتان قرارمیگیرد که شما را از جذب ثروت بسیار باز میدارد.

هر کدام از ما انسان ها دارای نظام باورهای مخصوص به خود هستیم ، باورهایی که همانند عینک به چشمانمان زده ایم و از پشت ان دنیای پیرامونمان را تفسیر می کنیم . یکی از مسائل مورد علاقه و بحث برانگیز که همواره در طول تاریخ مطرح بوده پول و ثروت است . هر کدام از ما با توجه به نظام باور هایمان تفسیر خاصی از پول داریم که برایمان چه درست و چه غلط قابل احترام است . گذشته از تمام باورها و دیدگاه هایی که نسبت به پول و ثروت وجود دارد که همه ان ها در جای خود قابل احترام می باشد ، یکی از دیدگاه هایی که مورد قبول اکثریت ماست این دید گاه است که ” پول ابزاری است که می تواند رویاهای ما را از عالم خیال به عالم واقعیت بیاورد و ان ها را در عالم مادی محقق کند .” اگر روزی کسی دست به کاری زده و در ان موفق شده پس مطمئنا ما هم می توانیم ان کار را انجام بدهیم و حتی بالاتر ، کاری که تا به الان در طول تاریخ انجام نشده ما می توانیم اولین کسی باشیم که ان را به انجام می رسانیم

نسخه جدید کتاب به زودی…
۷ گام تا استقلال مالی
اگر از اوضاع مالی زندگیت کلافه شدی همین الان قسمت اول رو رایگان دانلود کن تا نتیجه خارق العاده اون رو ببینی
تمام قسمت های دوره رو برات ایمیل کردیم
همین الان ایمیلت رو بررسی کن و اگر ایمیل در inbox نبود حتما قسمت Promotions رو بررسی کن