آخرین مقالات

ویدیو چگونه پولدار شویم (قسمت اول)

ویدیو چگونه پولدار شویم (قسمت اول)

ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئی

وی آینهٔ جمال شاهی که توئی

وقتی با افرادی که کسب و کاری دارند و در کسب و کارشون به مشکل میخورند یا به نوعی میتونم بگم افرادی که در فروششون مشکل واسشون پیش میاد و اونهایی که همیشه از خودشون میپرسند : ( چگونه پولدار شویم ؟ ) صحبت میکنم، دقیقا زندگی خودم از جلوی چشمام رد میشه دقیقا حس و حال اون فردی که میگه نمیدونم چجوری جنس هامو بفروشم یا نمیدونم چجوری فروشمو ببیرم بالا درک میکنم چون خودم زمانی با این مسئله بسیار بسیار دست و پنجه نرم میکرد.

به هر دری زدم انواع و اقسام کتاب ها را خوندم توی سایت ها دنبال جواب گشتم از اساتید فروش بهره بردم حتی چند تا سمینار فروش هم رفتم تا بتونم فروشمو افزایش بدم و بتونم کسب و کارمو گسترش بدم و به این سوال خودم پاسخ بدم : چگونه پولدار شویم ؟ )

از حق و انصاف نگذریم باید بگم که وقتی با اساتید صحبت میکردم که در زمینه فروش مشاوره میدادند ابتدای کار اوضاع کسب و کارم کمی تغییر پیدا میکرد فروشم یکم بیشتر میشد اما اونجور که باید و شاید نبود واسم و اونجور که منو قانع کنه نبود وقتی هم بهشون میگفتم بابا من کل این تکنیک ها را که شما میگید بلدم و پیاده کردم اما فروشم تغییر نکرد میگفتند غیر ممکنه …

تا یه روز توی یکی از سایت ها که چشمم به این شعر خورد :

ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئی 

وی آینهٔ جمال شاهی که توئی

بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست

در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

مبالغه نکردم اگه بگم ۳ روز فقط این شعر را با خودم زمزمه میکردم تا اینکه فهمیدم بابا اصلا قانون چیز دیگه ای هست و من دارم کجا دنبالش میگردم و کجا دارم دنبال سوال خودم میگردم : ( چگونه پولدار شویم ؟ )

به قول شعر معروف که میگه:

آب در کوزه و تشنه لبان میگردیم

یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم

دیگه دست بکار شدم دیگه شروع کردم روی خودم و باورهای بیمار گونه و مخربم کار کنم تا اینکه کم کم نتایج هویدا شد تا اینکه نتایج خودشو نشون داد اونجا بود که فهمیدم چقدر قوانین خداوند و قوانین کائنات قشنگ و بی نقص جواب میده….

توی این ویدئو از گذشته خودم گفتم و توضیح دادم که چطور با استفاده از تکنیک هایی که در قسمت دوم میگم زندگی مالی و کسب و کارم به طرز شگف انگیزی تغییر کرد و بالاخره سوال خودم رو پاسخ دادم : ( چگونه پولدار شویم ؟ )

پس با من همرا شو …


 

لینک دانلود فایل تصویری

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.