۲۰ نکته طلایی افراد موفق (قسمت چهارم)

۲۰ نکته طلایی افراد موفق (قسمت چهارم)

بعد از ارائه ۳ قسمت از مقاله ۲۰ نکته طلایی افراد موفق نوبت به قسمت چهارم و اخر این مقاله میرسد که ادامه قسمت های قبل میباشد. و خواهیم گفت که افراد موفق برای اداره زندگی خود و ثروتمند شدن چه کار های دیگه ای انجام میدهند. شاید قبول این موارد بعضاً پیش پا افتاده کمی سخت و گاهاً خنده دار باشد اما مطمئن باشید از آنچه که فکر میکنید بسیار بسیار مهم تر و حیاتی تر است. نکات کسب موفقیت همیشه تلنگری است که از راه اشتباه برگردید و راه درست را پیش گیرید. همانطور که در موارد قبلی عرض شد حتی آب خوردن هم در موفقیت شما تأثیر دارد. پس تا اخر این قسمت با ما همراه شوید.

نکات کسب موفقیت و عادات افراد موفق

نکات کسب موفقیت

نکته طلایی شانزدهم: دست از سرزنش کردن بخت و اقبال تان بردارید

اگر می خواهید اعتبار و ارزش کافی برای رسیدن به موفقیت داشته باشید، باید از تجربیات تلخ شکست های گذشته خود درس بگیرید اما خود را ملامت نکنید. موفقیت همان قدر که یک رویداد بیرونی است، به همان میزان به تفکر مثبت و موفق نیاز دارد. پس برای رسیدن به بیرون موفق، درون تان را موفق سازید. بخت و اقبال و بدتر از همه سرزنش خویش در این بازی جایی ندارد!

نکته طلایی هفدهم: زمان خود را محدود کنید

«وقت طلاست»؛ پس طلا را تنها با طلا معاوضه کنید!

از قدیم گفته اند «وقت طلاست»؛ پس طلا را تنها با طلا معاوضه کنید! از مهمترین نکات کسب موفقیت که افراد موفق انجام میدهند استفاده از زمان است. استفاده فزاینده از انواع رسانه ها و شبکه های اجتماعی برای ارتباط، کسب اطلاع و تفریح از سبک و سیاق روزمره افراد موفق به دور است. اجازه ندهید این ابزارهای دنیای مدرن شما را از مسیر موفقیت به جاده های خاکی منحرف کنند. ویدئوهای جذاب، تازه ترین پست های دوستان، بازی های آنلاین و هزاران جاذبه برخط دیگر که می تواند به خوبی شما را سرگرم کند! بهتر است از یک زمان سنج استفاده کنید و ببینید چقدر از وقت تان را برای این امور صرف می کنید. می توانید با اختصاص زمان مشخص از دنیای آنلاین بهینه استفاده کنید تا زمان بیشتری برای تمرکز بر امور مهم داشته باشید.

نکته طلایی هجدهم:بدانید و آگاه باشید آنچه که بکارید را درو خواهید کرد

مغز خود را مشابه یک مزرعه فرض کنید. اگر تا کنون خلاقیت و موفقیت را از آن برداشت می کردید، به زودی مزرعه تان تهی می شود و دور نیست که به خشکسالی گرفتار شوید. اگر می خواهید در درو کردن تان وقفه ای نیفتد، لازم است تا کاشت و داشت را همیشگی کنید. بذرهای موفقیت را در مزرعه زندگی بکارید و با دقت آنها را آبیاری کرده و به ثمر برسانید. صبور باشید و از کشت خود محافظت کنید تا به نتیجه برسید!

نکته طلایی نوزدهم: از پولتان کار بکشید

یکی دیگر از نکات کسب موفقیت استفاده بهینه از پول و سرمایه فعلی تان است. شما سخت کار می کنید، پول تان هم باید همین طور سخت کوش باشد. بهتر است بجای اینکه اندوخته تان را صرف خرید یک ماشین پرزرق و برق کنید، با سرمایه گذاری های مناسب -نظیر خرید سهام، اوراق قرضه و دیگر سرمایه گذاری‌های قانونی و سودآور- روند رو به رشدتان به سوی موفقیت های مالی را سریع تر طی کنید.

نکته طلایی بیستم: با دیگر افراد موفق همراه شوید

معاشرت با افراد موفق راهی فوق العاده برای حرکت رو به رشد شما به سوی موفقیت مالی است. با ایجاد ارتباط های سازنده با افراد تاثیرگذار، می توانید به جامعه مخاطب بیشتری دست پیدا کنید و جامعه مشتریان بالقوه بزرگتری را پذیرا باشید. همچنین می توانید پای صحبت آنها نشسته و از تجربیاتشان بهره ببرید.

قسمت چهارم و پایانی

قسمت سوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۹

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *