نقش افراد موفق در زندگی شما

نقش افراد موفق در زندگی شما

نقش افراد موفق در زندگی شما

جمله ای معروف وجود دارد که می گوید ؛ طرز فکر شما میانگین طرز فکر 5نفری است که در زندگی خود بیشتر از همه با آنها ارتباط دارید، اما پیرو این جمله مقاله ی زیر را برای شما دوستان و همراهان همیشگی الماسیان آماده کرده ایم .

در تحقیقات من ، مشاهده کردم که ارتباط اجتماعی مثبت بزرگترین عامل برای شادی های پایدار است. ورود افرادی مثبت که روی زندگیتان تاثیر می گذارند می توانند یکی از مهم ترین انتخاب ها برای داشتن زندگی شاد است. این شخص موثر می تواند یک مربی حرفه ای یا یک مشاور یا شخصی معمولی باشد که صرفا انسانی محترم با دیدگاه مثبت است که می خواهید او را الگو قرار دهید.

یک شخص موثر مثبت اندیش  چند خصوصیات برجسته دارد که در گذر زمان شما نیز آنها را خواهید داشت. . این شخص همواره قدردان و سپاسگزار است و روزانه در جستجوی شادی است و در کارها بهترین تلاش ها را از خود نشان می دهد. او از فعال بودن لذت می برد و به نحوی مطلوب با دیگران ارتباط برقرار می کند.

در مورد تاثیرات منفی پیرامونتان بیاندیشید. اینها از افرادی هستند که روی چیزهای بد در زندگیشان تمرکز می کنند و سبب می شوند تا شما هم روی همان ها تمرکز کنید. شما را متقاعد می کنند که همواره نگران و در جستجوی مشکلات جدید موجود در پیرامونتان باشید. افراد با نگرش منفی به آسانی نمی خندند . آنها روابط اجتماعی همراه با مشکل مداوم دارند و موارد  استرس زا را به عنوان یک تهدید بزرگ می بینند نه یک امر ماجراجویانه که درآغوشش بگیرند. کاملا دور از تمام چالش ها زندگی می کنند.

می دانیم که شادی انتخاب است. اما برای ادامه دار بودن آن نیاز داریم تا افراد دور و برمان این انتخاب را به ما یادآوری کنند، به ویژه هنگامی که برایمان در زندگی چالشی رخ دهد. به افرادی که می شناسید و می توانند اثر مثبتی داشته باشند بیاندیشید و زمان زیادتری را با افرادی که شما را شادتر می کنند و شما را به سمت موفقیت های بیشتر هدایت می کنند بگذرانید.

 

پایان مقاله ی ” نقش افراد موفق در زندگی شما ” ./

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۸

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است