نتایج شرکت کنندگان دوره قانون جذب

خیلی از افراد سوال میپرسند که آیا قانونی به نام قانون جذب وجود داره؟ آیا اصلا این قانون جذب جواب میده؟ چطور میشه از این قانون جواب گرفت و . . .

شاید براتون جالب باشه خیلی ها میپرسند من مثلا توی دوره فلان استاد شرکت کردم یا مثلا فیلم راز را باره ها دیدمیا اطلاعات کاملی در مورد قانون جذب دارم اما نمیدونم چرا اصلا نتیجه نگرفتم یا افراد دیگه هم هستند میخوان مثلا دوره های ما را شرکت کنند اما به قول معروف دو به شک هستند و با خودشون کلنجار میرند که نمیدونم شرکت کنم یا نه ؟ نمیدونم اصلا میتونم به همه اهدف و خواسته هام برسم یا نه ؟

واسه همین تصمیم گرفیم که نظرات و نتایج برخی از افرادی که در دوره پیشرفته قانون جذب آکادمی الماسیان شرکت کردند را در سایت منتشر کنیم تا هم از نتایج فوووق العاده دوستان باخبر بشید و هم انگیزه ای بشه واسه دیگر افرادی که میخوان به اهداف و خواسته هاشون برسند و هم هر کدوم از دوستانی که خواستند توی دوره پیشرفته قانون جذب شرکت کنه با اطمینان و انگیزه شرکت کنند.

لازم به ذکر هست که بگیم به دلایلی مجبور شدیم فقط و فقط نتایج چندین نفر از دوستان را بزاریم و باز هم چون برخی از شرکت کنندگان محترم ما معذوراتی داشتند مجبور شدیم فایل ها را تبدیل به فایل صوتی کنیم و بزاریم بازهم از همه شرکت کنندگان عزیزی که نتایج بی نظیر خودشون را واسه ما فرستادند صمیمانه تشکر میکنیم و واسشون ارزوی موفقیت روز افزون داریم

گروه آموزشی آکادمی الماسیان
 
جناب اقای محمد باقر پرورده (شرکت کننده دوره اول)
 
 
سرکار خانم قزلباش (شرکت کننده دوره اول)
 
 
سرکار خانم نسترن (شرکت کننده دوره سوم)
 
 
سرکار خانم رستا (شرکت کننده دوره اول)
 
 
جناب اقای حسنی (شرکت کننده دوره دوم)
 
 
سرکار خانم کاری (شرکت کننده دوره اول)
 
 
جناب آقای فصاحت (شرکت کننده دوره دوم)
 
 
جناب آقای پورآقایی (شرکت کننده دوره اول)
 
 
جناب اقای محسنی (شرکت کننده دوره دوم)
 
 
سرکار خانم رستمی (شرکت کننده دوره دوم)
 
 
سرکار خانم درمانی(شرکت کننده دوره اول)
 
 
جناب آقای حمیدرضا (شرکت کننده دوره سوم)
 
 
سرکار خانم پریسا (شرکت کننده دوره دوم)
 
 
سرکار خانم ناهید (شرکت کننده دوره اول)