خانه / دانلود رایگان / موفق شدن دوست قدیمی من

موفق شدن دوست قدیمی من

موفق شدن

موفق شدن بازهم یک اتفاق جالب و جذاب و دوست داشتنی…

چند روز پیش خونه پدرم اینا بودم و سر کوچه منتظر برادرم بودم تا باهم یک جایی بریم که یکدفعه دیدم یه ماشین لوکس (حدودا قیمتش ۷۰۰-۸۰۰ میلیون بود) اومد بره تو کوچه و چون یک ماشین سرکوچه پارک کرده بود یکم معطل شد تا بره و واسه همین این ماشین توجه منو به خودش جلب کرد تا اینکه یه بوق واسه من زد و شیشه ماشین را داد پایین و سلام علیک کردیم و بعد تازه فهمیدم چه کسی پشت ماشین نشسته و اون یک دوست قدیمی بود به اسم حامد که ۲ سالی بود ازش خبر نداشتم.

ماشین لوکس

حدود ۱ ساعت باهم حرف میزدیم و از  زندگیش گفت تا الان که به قول همه به یک جایی رسیده. حالا از گذشته این دوستمون بخوام واستون بگم خییلی طولانیه و حوصله بر هست.

اما فردی بود که زندگیه خیییلی خیییلی سختی داشت پدرش فوت کرده بود یکی از برادرانش معتاد به مواد مخدر بود و زیر سرم هوا در یکی از خرابه ها فوت کرد یکی از خواهرانش از شوهرش جدا شده بود.

کاری نداریم که گذشتش چی بوده؟؟

میخوام یکم عمیقتر به این موضوع بپردازیم …

که چی باعث میشه که یک نفر در دل این مشکلات به جایی میرسه که همه آرزو دارند جای اون باشن که فقط ماشینش نزدیک به ۱ میلیارد قیمتش هست و در بهترین منطقه بالا شهر خونه فوووق لوکس داره … علتش چیه؟؟

و چی باعث میشه که خیلی از افراد هم هستند اوضاعشون مثل این اقا حامد ما هست ولی همیشه در زندگی دارند در جا میزنند و زندگیشون هر روز و هر روز بدتر میشه…

به جز این هست که باورهای ما زندگی مارو میسازه؟؟

بجر این هست که زندگی ما در دست خودمون هست؟

به جز این هست که خداوند در قران فرموده:

“” ما سرنوشت هییچ قومی را تغییر نمیدیم بجز اینکه خودشون بخواند””

سرنوشتت دست خودته

 

پس ما باید به این نکته واقف باشیم که در این دنیای فرکانسی فقط و فقط فرکانس ها و ارتعاشهای ما شرایط را برای ما رقم میزنه و موفق شدن کار سختی نیست

در مورد این موضوع کامل در ویدیو توضیح دادم.

پس با من همراه شو

 

۷ گام تا استقلال مالی
اگر از اوضاع مالی زندگیت کلافه شدی همین الان قسمت اول رو رایگان دانلود کن تا نتیجه خارق العاده اون رو ببینی
تمام قسمت های دوره رو برات ایمیل کردیم
همین الان ایمیلت رو بررسی کن و اگر ایمیل در inbox نبود حتما قسمت Promotions رو بررسی کن