خانه / محصولات / معرفی دوره امپراطوری ثروت

معرفی دوره امپراطوری ثروت

1 - معرفی دوره امپراطوری ثروت

» آیا از کار کردن خسته شدید؟
» آیا کارتان را دوست ندارید؟
» آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟
» آیا مشکلات مالی شما را خسته کرده است؟
» آیا می‌خواهید فقط در مدت یک سال زندگی مالی خود را دگرگون کنید؟
» آیا میدانید که بهترین و سریع‌ترین راه برای ثروتمند شدن تغییر باورها و کار کردن روی ذهن است؟

هدف ما در دوره امپراطوری ثروت این نیست که شما مادی گرا بشوید بلکه میخواهیم در تمامی جنبه های زندگی ثروتمند بشوید.
اکثر افرادی که باورهای مناسب و قدرتمندکننده بالایی دارند برای پول کار نمی کنند بلکه پول است که برای آنها کار میکند. در حقیقت انها ارباب پول هستند.

امپراطوری ثروت

شما میتوانید از شر بی پولی یکبار برای همیشه راحت شوید و به استقلال مالی برسید.

اگر میخواهید بیزنس و شغلی برای خودتون راه اندازی کنید ما در دوره امپراطوری ثروت به شما یاد میدهیم که چگونه یک کسب و کار موفق برای خودتان راه اندازی کنید.
» فرقی ندارد که شما چند سالتون هست ؟
» خانم هستید یا اقا؟
» جوان هستید یا پیر؟
» یک خانم خانه دار باشید ویا یک بازنشسته و یا حتی یک جوان ۲۵ ساله…
شما بعد از این آموزش ها به راحتی کسب و کار موفق خود را راه اندازی می کنید.
اگر شما کسب وکاری واسه خودتون دارید و میخوایید اونا گسترش بدید و رشد کنید ما در دوره امپراطوری ثروت به شما یاد میدهیم که چگونه کسب و کار خودتون رو رشد بدید و درآمد خودتان را تا چندین برابر افزایش دهید.
اگر شما در خانواده فقیر و یا متوسطی به دنیا آمده باشید و یا حتی زندگی متوسط داشته باشید ما در این دوره امپراطوری ثروت به شما یاد میدیم که چطور به استقلال مالی برسید…

امپراطوری ثروت

داستان زندگی من:
سلام…
من مهدی الماسی هستم.
تا چهار سال پیش یک شکست‌خورده در همه زمینه های مختلف و مخصوصا از نظر مالی به‌حساب می‌آمدم. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم.

با درآمدی که داشتم و بسیار بسیار ناچیز بود و حتی هزینه های زندگیم را هم کاور نمیکرد داشتم دست و پا میزدم هروز و هروز اوضاع زندگی واسم سخت تر میشد. هروز و هروز مشکلات برای من بیشتر میشد. هر چند وقت یک بار شغل عوض میکردم از این شاخه به اون شاخه از این شغل به اون شغل میرفتم دائم در حال غر زدن بود و اما مهمتر از همه به دنبال تغییر اوضاع زندگیم و واسه همین هر چند وقت یک بار شغل عوض میکردم تفکر مخرب و بیمار گونه ای که داشتم فکر میکرد در شغلی که هستم اون شغل به درد نمیخوره و اون شغل پتانسیل اینو نداره که من بتونم موفق بشم اما چیزی که بیشتر منو اذیت میکرد این بود که میدیدم افراد دیگه ای هستن که هم شغل من هستند و حتی کارشون از من شاید دلچسب تر هم نبود اما راحت داشتند درآمدهای بالا کسب میکردند.
من اول شغل آزاد داشتم چند سالی توی اون شغل بودم بعد به این نتیجه رسیدم که بازار کساد هست و فایده نداره و شغلم رو عوض کردم و رفتم سراغ یک کار تولیدی ( در دوره امپراطوری ثروت کامل درموردش توضیح دادم ) ولی دریغ و صد افسوس یک تجربه بساربسیار تلخ بود دوباره رفتم سراغ یک بیزنس دیگه ولی شکست پشت شکست و این دوره باطل همچنان ادامه داشت.

تا در اون روز رویایی اون تصمیم رویایی و اون تصمیم قاطع را گرفتم و با خودم عهد بستم که هرجور شده حتی به قیمت از دست دادن جونم هم شده باید به استقلال مالی برسم و اون تصمیم همانا و شروع شدن موفقیت های من همانا در این مسیری که با خودم عهد بستم دوره های اساتید زیادی را شرکت کردم کتاب های مالی زیادی را خوندم از سایت های موفق ایرانی و خارجی مقالات زیادی را استخراج کردم و خوندم و شب و روز خودم را وفق این آموزش ها کردم اما باز هم اون موفقیتی که من خواهانش بودم به دست نیاوردم.

امپراطوری ثروت
تا اینکه جرقه ای به ذهن من خطور کرد و به جرات میتونم بگم پایه های امپراطوری مالی من از اونجا شکل گرفت و اون جرقه تغییر باورهای من نسبت به مسائل مالی بود که تونست مانند یک نقشه گنج باشه واسه من و کمکم کنه و میخوام تو این دوره که الحق و الانصاف اسمش برازندش هست این باور ها را با شما نیز درمیون بزارم و شما هم پایه های امپراطوری خودتون را مستحکم و قوی پی ریزی کنید و در این مسیر من تا انتها مانند یک مربی مانند یک مشاوره مانند یک راه بلد و کسی که این مسیر را رفته و از پیچ و خم جاه خبر داره در کنار شما هستم و به شما قول شرف میدم که اگه از دوره امپراطوری ثروت استفاده کنید و به تمارین و گفته هایی که در اون میگم عمل کنید و پایبند باشید شاهد دگرگونی بزرگی در زندگی مالی خودتون خواهید بود.

چرا امپراطوری ثروتمهدی الماسی میتواند به شما کمک کند؟
مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید. من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که 4 سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

 

من مهدی الماسی همه شما را دعوت میکنم با من همراه بشید.
و به عنوان مدرس دوره امپراطوری ثروت ، تضمین میکنم در صورت عدم رضایت شما از این دوره(به هر دلیلی) تمامی مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانم. معیار تشخیص تنها و تنها نظر شخصی شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.
این یعنی:

ایمان کامل من به دوره امپراطوری ثروت …

یک پیشنهاد ویژه برای شما، این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید.

امپراطوری ثروتاین دوره حدودا ۲۰ تا ۳۰ ساعت آموزش مسائل مالی می باشد که شما اطلاعات مالی خود را افزایش می دهید و قیمت اصلی و نهایی این دوره ۵ میلیون تومان میباشد. ولی به مناسبت رونمایی از این دوره شگفت انگیز و به رسم دوره های قبل قیمت این دوره نیز از قیمت پایه شروع میشود یعنی در حال حاضر دوره به قیمت ۶۹۹ هزار تومن قیمت گذاری شده و در تخفیف تابستانه ای که برای شما در نظر گرفتیم شما این محصول را با ۴۳ درصد تخفیف یعنی با قیمت ۳۹۹۰۰۰ تومان می توانید تهیه کنید.

 

این به این معنی است که شما برای هرساعت اطلاعات ارزشمند این دوره کمتر از ۱۰ هزار تومان پرداخت می کنید.
و خبر خوب دیگه برای دوستانی که در دوره پیشرفته قانون جذب ما شرکت کرده اند این هست که میتوانند این دوره با تخفیف استثنایی ۵۷ درصد یعنی ۲۹۹ هزارتومان تهیه کنند.

امپراطوری ثروتما روزانه پول های زیادی را خرج میکنیم که برای آینده ما تاثیری ندارند، خوردن فست فودهای مختلف، گرفتن لباس های گران قیمت که مورد نیاز ما هم نیست و حتی همین هزینه شارژ موبایل روزانه. که این هزینه ها در آینده برای ما پولساز نخواهد بود. ولی میتوانید یکبار برای همیشه در دوره ای ثبت نام کنید که می تواند زندگی شما را متحول کند.
شما می توانید به مدت ۵ ماه روزانه کمتر از ۴ هزار تومان برای یادگیری خود سرمایه گذاری کنید و به رویاهای مالی خودتان دست پیدا کنید و استقلال مالی واقعی را تجربه کنید.
کسانیکه این دوره را تهیه کنند علاوه بر این محصول میتوانند محصول عبارت تاکییدی را به صورت کاملا رایگان هدیه بگیرند و همچنین دوره پیشرفته قانون جذب را با تخفیف ۶۰ درصد تهیه کنند.

۳۹۹۰۰۰ تومان – ثبت نام
دریافت مشاوره رایگان
امپراطوری ثروت

دوره امپراطوری ثروت برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که مثل من باره ها برای پولدار شدن تلاش کردند ولی در نهایت شکست خوردند و نتونستند به ثروت دلخواهشون برسند.

افرادی که به دنبال یادگیری “علم ثروتمند شدن “هستند.
افرادی که علیرغم درآمد بالا، برای خودشون محدودیتی قائل نیستند و باز هم به دنبال داشتن ثروت بیشتر هستند.
افرادی که برای علم و تجربه ارزش قائلند و میخواهند از تجربه و دانش افراد موفق و پولدار استفاده کنند.
افرادی که دوست دارند بدون تلاش فیزیکی زیاد و با استفاده از توانایی ها و استعدادهای درونی خودشون کسب درآمد کنند.
افرادی که از پایین بودن درآمدشون خسته شدند و دوست دارند یک جهش مالی بزرگ رو تو زندگیشون تجربه کنند.
افرادی که مسئولیت پذیر هستند و دلشون میخواد رفاه و آسایش و تأمین آینده مالی خانواده شون رو تضمین کنند.


این دوره برای چه کسانی مناسب نیست و بهتراست که شرکت نکنند؟

افرادی که فکر می‌کنند همه چیز رو می دونند و نیازی به یادگیری مطالب جدیدتر ندارند.
افرادی که وضعیت زندگیشون رو تقدیر و سرنوشت تغییر ناپذیر میدونند. (در کتاب “شما هم می توانید پولدار شوید” درباره این موضوع کامل توضیح داده شده است.)
افرادی که برای تغییر شرایط مالی شون وقت ندارند و سرشون خیلی شلوغه و همیشه بدنبال یک فرصت مناسب هستند که البته هیچ وقت فراهم نمیشه.
افرادی که راه پولدار شدن رو تلاش شبانه روزی و زیاد کار کردن و خساست میدونند.
افرادی که فقط به امید برنده شدن در قرعه‌کشی‌های بانک هستند و خودشون رو ناتوان از تغییر شرایط زندگی می دونند.
افرادی که می‌خواهند یک شبه پولدار بشن و حوصله آموزش دیدن و انجام تمرینات و اجرای ایده ها رو ندارند.


قرار است در این دوره چه چیزی یاد بگیرید؟

در دوره در دوره امپزاطوری ثروت شما یاد می گیرید چطور بر ترس خود غلبه کنید و بیشتر از آن چیزی که هم اکنون دارید بدست آورید.
در دوره در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید که چطور بر خرج کردن هیجانی و احساسی غلبه کنید و پس انداز بیشتری داشته باشید.
در دوره در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید چطور فرصتهای پولساز را در اطرافتان شناسایی کرده و از آن ها بهره ببرید.
در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید که چطور در شغل دلخواهتان ثروتمند شوید.
در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی فقر” را در ذهنتان شناسایی کنید و برای از بین بردن آن اقدام کنید.
در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی ثروت” را در ذهنتان بارگزاری کنید.
در دوره امپراطوری ثروت شما یاد می گیرید که چطور با پول رفتار کنید که خودش به دنبال شما بیاید.

۳۹۹۰۰۰ تومان – ثبت نام
دریافت مشاوره رایگان

هیچ نظری وجود ندارد

    ۷ گام تا استقلال مالی
    اگر از اوضاع مالی زندگیت کلافه شدی همین الان قسمت اول رو رایگان دانلود کن تا نتیجه خارق العاده اون رو ببینی
    تمام قسمت های دوره رو برات ایمیل کردیم
    همین الان ایمیلت رو بررسی کن و اگر ایمیل در inbox نبود حتما قسمت Promotions رو بررسی کن