خانه / Uncategorized / فایل صوتی تجسم خلاق

فایل صوتی تجسم خلاق

تجسم خلاق ، فن استفاده از نیروی خیال برای آفرینش خواسته های زندگی مان است. تجسم خلاق ، کاری تازه و عجیب و غیرعادی نیست. پیشاپیش، هر روز، و در واقع هر دقیقه به آن سرگرمید. این قدرت طبیعی تخیل شما، و همان انرژی اصلی و اساسی آفریننده ی عالم است، که خواه به آن واقع باشید و خواه نه، مدام آن را به کار می گیرید.

در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق خود را نسبتا به طور ناخودآگاه به کار برده ایم. به علت نگرشهای ریشه دار منفی ای که نسبت به زندگی داشتیم، خود به خود، و به طور ناخود آگاه منتظر کمبود و تنگنا و مسائل و مشکلات زندگی بودیم. از آنجا که آنها در ذهن تصویر کرده و دیده بودیم؛ کم و بیش همان ها را نیز برای خود آفریده بودیم.

منظور ما  این است که بیاموزید تخیل طبیعی خلاق را به شیوه ای خود آگاهانه تر، و به صورت فنی برای آفرینش آنچه به راستی می خواهید – خواه محبت و توفیق شادمانی و روابط دلخواه و کار رضایت بخش و بیان نفس و تندرستی و زیبایی و ثروت و توانگری و آرامش درون و هماهنگی، و خواه هر مراد دیگر دلتان – به کار برید. استفاده از تجسم خلاق، کلید دستیابی به ذخائر طبیعی و فراوانی زندگی را در اختیارمان می گذارد.

تخیل یعنی توانایی آفریدن آرمان یا تصویری در ذهن، در تجسم خلاق، تخیل خود را برای آفرینش تصویری روشن از آنچه می خواهید متجلی سازید، به کار می برید.

آنگاه به طور منظم، بر این آرمان یا تصویر تمرکز می کنید و آنقدر به آن انرژی مثبت می دهید تا در برون به صورت واقعیتی عینی جلوه گر شود. به عبارت دیگر، تا زمانی که عملا به آنچه مجسم می کردید برسید.

هدف شما می تواند در هر سطحی – خواه مادی یا عاطفی یا ذهنی یا معنوی – باشد. شاید خود را در خانه ای نو، کاری تازه، رابطه ای زیبا، احساس آرامش و وقار، یا شاید حافظه ای نیرومند و قدرت یادگیری بهتر مجسم کنید. شاید نیز مجسم کنید که وطعیتی دشوار را بدون تلاش اداره می کنید، یا شاید اصلا خود را به صورت موجودی تابناک و سرشار از نور و محبت ببینید. در هر سطحی که بخواهید می توانید کار کنید، و همه ی آن ها نیز مثمرثمر خواهند بود. به تجربه، تصاویر و فنون ویژه ای را که بیش از همه برایتان موثر هستند، درخواهید یافت.

جهت دانلود فایل صوتی تجسم خلاق کلیک نمایید.

۷ گام تا استقلال مالی
اگر از اوضاع مالی زندگیت کلافه شدی همین الان قسمت اول رو رایگان دانلود کن تا نتیجه خارق العاده اون رو ببینی
تمام قسمت های دوره رو برات ایمیل کردیم
همین الان ایمیلت رو بررسی کن و اگر ایمیل در inbox نبود حتما قسمت Promotions رو بررسی کن