آخرین مقالات

ویدئو نعمت باور فراوانی

تو هم از اون آدمایی هستی که میگن :

توی این دوره و زمونه اصلا کار نیست …

دختر خوب واسه ازدواج گیر نمیاد….

فراوانی دیگه چیه آخه ؟؟

پول که دیگه هیچی اصلا اگه دیدی سلام منم بهش برسون …

اصلا پسر درست و حسابی را که دیگه حرفشو نزن….

نمیدونم شما هم به این موضوع برخورد کردید یا نه؟
اما من به شخصه بسیار بسیار به این موضوع برخورد کردم و به وفور دیدم افراد بسیار زیادی از این نوع ادبیات استفاده میکنند و البته این نوع باور بیمار گونه را هم دارند که مثلا توی کاری که هستند پول نیست یا شغلشون اصلا شغل پر درآمدی نیست و این فقط یک باور اشتباه هست .

یکی از افرادی که واسه مشاوره داشت با من صحبت میکرد گفت ببین آقای الماسی همه این حرفا که درمورد باور فراوانی میزنی درسته، همه این صحبت ها درست، منم قبول دارم منم حرف شما را درباره باور فراوانی قبول دارم که میگی باید ایمان داشته باشیم به باور فراوانی ، اما خداییش بعضی کارها هست هر چقدر هم توی اون کار ایمانت قوی باشه و باور داشته باشی که فراوانی در همه جا و همیشه هست توی اون کارها اصلا با عقل جور درنمیاد …

برای من مثال زد واسم و گفت:

ببین مثلا من بنگاه ماشین دارم و کارم خرید و فروش ماشین هست  فراوانی هم دارم ولی این کار من ارتباط مستقیمی با قدرت خرید مردم داره ….
گفت ببین اقای الماسی کار من مثل سوپرمارکت نیست. کار من لبنیاتی نیست که خیلی به قدرت خرید مردم ارتباطی نداشته باشه ! درسته ؟
کار من خرید و فروش ماشین هست که حداقل پولی که فرد باید بده و ماشین بخره 20 میلیونه به بالاست ….
پس اینجا نمیشه گفت باور فراوانی درست عمل میکنه.
یا کی از افراد بود که کسب و کارش خرید و فروش ملک و املاک بود اون هم دقیقا همین حرف را زد.

من هم به اون دوستان گفتم و هم در صحبت های مختلف همیشه گفتم که

جهان هستی مانند آینه هست و که هرچی نشونش بدی همونا بهت نشون میده یعنی هر فرکانسی بفرستی همون رو دریافت میکنه و در مقیاس های مختلف واست به وجود میاره خب اگه تو باور داشته باشی که در کار های مثل خرید و فروش ماشین یا املاک باور فراوانی وجود نداره خب مطمئن باش حتما حتما به این موضوع برخورد میکنی و جهان هستی و کائنات همون را واست رقم میزنه و به وجود میاره ….
پس اولین قدم این هست که این باور مخرب را تغییر بدی تا درهای فراوانی و رحمت الهی را ببینی و فراوانی برای تو هم به خوبی عمل کنه …
در ویدیو بسیار بسیار درباره این موضوع صحبت کردم و مثال های فراوان زدم.
پس با من همراه شو

درباره ی مدیر م.ا.ج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.